Контракты.ua

421  —  19.10
Росія призупиняє роботу своєї місії у НАТО
Росія призупиняє роботу своєї місії у НАТО

З 1 листопада Росія призупиняє роботу свого постійного представництва при НАТО, а також місії та інформбюро НАТО в Москві.

Як передає Укрінформ, про це повідомив Інтерфакс із посиланням главу МЗС РФ Сергія Лаврова.

«У відповідь на дії НАТО ми припиняємо роботу свого постійного представництва при НАТО, в тому числі, роботу головного військового представника. Напевно, з 1 листопада, або це займе ще кілька днів», - сказав Лавров на пресконференції в Москві.

Він уточнив, що припиняється діяльність військової місії зв'язку НАТО в Москві, акредитація її співробітників відзивається з 1 листопада цього року. Припиняється також діяльність інформаційного бюро НАТО в Москві, яке було засновано при посольстві Королівства Бельгії.

Лавров заявив, що «якщо у НАТО виникнуть якісь екстрені справи, то вони можуть звертатися з цих питань до нашого (російського - ред.) посла в Бельгії».

Як повідомлялося, 6 жовтня в НАТО вирішили скоротити розмір місії РФ в альянсі удвічі і позбавити акредитації вісім її дипломатів у відповідь на ворожу діяльність Росії. Генсек альянсу Єнс Столтенберг пояснив, що це рішення не пов'язано з якимись конкретними справами.

Статьи по теме
НАТО не сприймає можливість
НАТО не сприймає можливість "сфер впливу" Росії

У НАТО вважають неприйнятною можливість наявності у Росії сфер впливу на сусідні держави.
вчера, 18:01 — 352

НАТО не гарантує безпеку Україні, оскільки вона не є його членом, - Столтенберг
НАТО не гарантує безпеку Україні, оскільки вона не є його членом, - Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що не може гарантувати Україні безпеку, оскільки вона не є членом Альянсу. Однак країна може покладатися на політичну та практичну підтримку.
30.11 — 122

Зі США вислали ще 27 російських дипломатів - ЗМІ
Зі США вислали ще 27 російських дипломатів - ЗМІ

Посол Росії в США заявив, що ще 27 російських дипломатів та їхні сім'ї були вислані зі США й повернуться додому 30 січня.
29.11 — 177