Контракты.ua

1389  —  14.10
Таран – про виставку озброєння: Це початок цифрового майбутнього армії
Таран – про виставку озброєння: Це початок цифрового майбутнього армії

Міністр оборони України Андрій Таран презентував на Михайлівській площі столиці новітні зразки озброєння та військової техніки в рамках спеціалізованої виставки «Цифрове майбутнє армії».

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, під час брифінгу з нагоди презентації виставки міністр заявив, що така техніка дозволить переконати будь-якого агресора утриматись від спроб наступу на нашу країну.

«Сьогодні унікальна подія, сьогодні ми хочемо відкрити доступ людей, пересічних громадян до нашої сучасної техніки та озброєння… Ми вирішили надати можливість людям побачити техніку зсередини, подивитись, що воно таке, привести сюди дітей, переконатися що керівництво держави приділяє серйозну увагу забезпеченню ЗСУ сучасними зразками техніки та озброєння. І міністерство оборони робить все, щоб таке оснащення наших ЗСУ відбулось якомога скоріше», - зазначив Таран.

На Михайлівській площі, де проходить виставка, розгорнуто кілька майданчиків: техніка сучасного зв’язку, техніка розвідки, ударна техніка та ін. Участь у виставці беруть не лише представники Збройних сил, а й інші силові структури – Держприкордонслужба, Нацгвардія та ін.

Міністр також звернув увагу на те, що рівень озброєння української армії має стати хорошим стримуючим фактором для агресора.

«Те, що зараз надходить на озброєння, дозволяє нам стверджувати про міцність наших сил, про нашу готовність надати рішучу відповідь будь-якому агресору, якщо вони вирішать поширити збройний наступ. Ця техніка дозволить нам переконати ворога, щоб він утримався від поширення збройної агресії, дозволить нам переконати наших союзників, що ми не очікуємо лише допомоги від когось, ми самі наполегливо працюємо над оснащенням наших Збройних сил», - наголосив Таран, додавши, що в цьому головна заслуга підприємств ВПК, який працює попри фейки російської пропаганди.

Відповідаючи на питання, яким є цифрове майбутнє української армії, Таран відзначив, що нинішня виставка є початком такого майбутнього.

Також міністр запевнив, що питання оборонного замовлення на наступний рік тримається на контролі, а відсутність замовлень на поставки до армії протитанкових ракетних комплексів (ПТРК), пов’язана з достатнім рівнем забезпечення війська цими комплексами. «ПТРК у нас на теперішній час вистачає своїх, у нас прийняті на озброєння сучасні зразки. Ми закупили стільки, скільки нам потрібно, і те, що нам потрібно. Крім того, нам надають допомогу в цьому питанні США. Вони передали нам «Джавеліни», у нас всього вистачає», - запевнив міністр.

Як повідомляв Укрінформ, на Михайлівській площі Києва в рамках відзначення Дня захисників та захисниць України відкрилась спеціалізована виставка «Цифрове майбутнє армії», під час якої для жителів та гостей столиці розгорнуто експозицію сучасних зразків озброєння та військової техніки.

На виставці представлені зразки високоточної зброї, засобів розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, роботизовані комплекси, безпілотні літальні апарати тощо.

Статьи по теме
Захисні «козирки» від Javelin на російських Т-72: спеціалісти в них не вірять
Захисні «козирки» від Javelin на російських Т-72: спеціалісти в них не вірять

Чи використовували ЗСУ Javelin на Донбасі? Джерела розійшлися в свідченнях. Але основне те, що захисту від цієї зброї у ворога не було й немає.
вчера, 11:20 — 2042

США розглядає можливість передачі Україні афганських гелікоптерів Ми-17 та ПЗРК Stinger
США розглядає можливість передачі Україні афганських гелікоптерів Ми-17 та ПЗРК Stinger

Адміністрація президента США Джо Байдена розглядає можливість відправити до України додаткову військову допомогу, у тому числі й з ПЗРК Stinger.
26.11 — 1126

Вторгнення Росії в Україну навряд чи є «неминучим» - Reuters
Вторгнення Росії в Україну навряд чи є «неминучим» - Reuters

Повномасштабний наступ Російської Федерації на українські території навряд чи є неминучим, а концентрація російських військ на кордонах, скоріше за все, є черговою демонстрацією готовності Росії захищати свої «червоні лінії» щодо України.
25.11 — 760