Контракты.ua

1314  —  30.09
Окремих військових перевірять на причетність до ультраправої організації Centuria - Таран
Окремих військових перевірять на причетність до ультраправої організації Centuria - Таран

Міністр оборони Андрій Таран доручив Військовій службі правопорядку провести службову перевірку достовірності інформації щодо можливих зв’язків військовослужбовців Національної академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного з організацією Centuria.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міноборони.

“Військовій службі правопорядку Збройних Сил України міністром оборони доручено провести службову перевірку достовірності інформації щодо можливих зв’язків військовослужбовців Національної академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного з організацією “Centuria”, - йдеться в повідомленні.

Зокрема, має бути проведено перевірку інформації стосовно обставин укладення та наслідків реалізації Управлінням фізичної культури і спорту Міністерства оборони України договору про співробітництво з громадською організацією “Українська федерація змішаних бойових мистецтв”.

За результатами службової перевірки, у разі наявності підстав, доручено поінформувати правоохоронні органи з метою прийняття відповідних рішень, повідомили в пресслужбі.

Як повідомлялось, американський Інститут Джорджа Вашингтона опублікував доповідь, в якому заявив про те, що Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, буцімто, “стала домом” для ультраправої організації Centuria.