Контракты.ua

910  —  29.09.21
В Україні на дистанційному навчанні – 3,3 тисячі шкіл
В Україні на дистанційному навчанні – 3,3 тисячі шкіл

В Україні 3,3 тисячі шкіл перебувають на дистанційному навчанні.

Про це в ефірі програми "Сніданок з 1+1" повідомила заступниця міністра освіти і науки Віра Рогова, передає кореспондент Укрінформу.

"У п'ятницю, 24 вересня, в нас було 4600 закладів на дистанційній формі навчання. Сьогодні у нас - 3,3 тисячі шкіл... За ці три дні ми бачимо поліпшення (ситуації) щодо вакцинації наших педагогів. Кількість (шкіл на дистанційному навчанні - ред.) зменшується завдяки тому, що вакцинуються вчителі", - сказала Рогова.

За її словами, лідерами у вакцинації вчителів є Київ, Сумська, Луганська, Донецька і Харківська області.

Заступниця міністра додала, що найбільше закладів загальної середньої освіти, які перейшли на дистанційне навчання, - у Львівській, Вінницькій, Одеській, Рівненській, Івано-Франківській та Волинській областях.

"Ці області зараз під пильним контролем, тому що більш як 40% шкіл у них навчається дистанційно", - зазначила Рогова.

Вона нагадала, що вакцинація проти COVID-19 наразі є добровільною. Водночас у разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки діє вимога щодо стовідсоткової вакцинації педагогічного персоналу для очного навчання. На жовтому достатнім є рівень у 80% вакцинованого персоналу хоча б першою дозою.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство охорони здоров'я підготувало проєкт наказу, який передбачає затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, включно з вакцинацією проти коронавірусу на період дії карантину, встановленого урядом, для працівників центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів; працівників місцевих державних адміністрацій; працівників закладів професійної (професійно-технічної освіти), фахової передвищої, загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільних закладів освіти.

Статьи по теме
Українців попереджають про сильний вітер - пориви до 20 м/с
Українців попереджають про сильний вітер - пориви до 20 м/с

Рятувальники попереджають про сильний вітер у вівторок, 18 січня, в Україні.
вчера, 10:45 — 1117

Військовий облік жінок: у 2022 році штрафів за невчасне оформлення не буде
Військовий облік жінок: у 2022 році штрафів за невчасне оформлення не буде

Жінкам не треба терміново звертатись до територіальних центрів комплектування для постановки на військовий облік. Наразі триває робота над удосконаленням цієї процедури.
вчера, 09:45 — 3394

Карантин в Україні: ситуація погіршилася в одній із
Карантин в Україні: ситуація погіршилася в одній із "помаранчевих" областей

Міністерство охорони здоров'я оновило дані епідеміологічної ситуації в країні. Станом на ранок, 17 січня "помаранчевому" рівню відповідають дві області, в одній із яких погіршилася ситуація з COVID.
вчера, 08:32 — 2570