Контракты.ua

1560  —  27.09
Чому жінкам обов'язково треба їсти сало
Чому жінкам обов'язково треба їсти сало

Навіть незважаючи на велике калорійну навантаження, яке несе з собою вживання сала, в жіночому раціоні цього продукту складно знайти заміну.

Вся справа в унікальній арахідоновій кислоті. Вона представляє собою ненасичені жири, які в природі зустрічаються на так вже й часто. І ця кислота найсприятливішим чином впливає на весь жіночий організм: розгладжуються зморшки, омолоджується шкіра в цілому. Це рідкісні ненасичені жири регулюють гормональну систему і роблять шкіру жінки пружною і еластичною.

У салі жиророзчинні вітаміни (А, D, Е) і ненасичені жирні кислоти з'єднані з лецитином, що дозволяє очищати наші судини від надлишку холестеринових бляшок.

Також сало допомагає виводити токсини і радіонукліди. При цьому продукт засвоюється набагато краще, ніж його найближчий «родич» - вершкове масло.

А канадські вчені до всіх інших корисних властивостей сала додали ще й здатність продукту до поліпшення інтелектуальної діяльності та зміцненню імунітету. До такого висновку призвело канадців їх дослідження. Тому перед іспитом, важливою угодою або серйозним «мізковим штурмом» не завадить поласувати смачним салом.

І пам'ятайте, тільки тоді сало завдасть шкоди фігурі і відкладеться на боках, ногах і руках, якщо є його без міри. А якщо вживати невелику кількість цього продукту, то навпаки, буде лише корисно.

Будьте здорові!

Статьи по теме
6 основных причин, почему женщины набирают вес
6 основных причин, почему женщины набирают вес

Для того, чтобы сбросить лишние килограммы и не набрать новые, женщинам приходится проявлять смекалку, страдать по «холодильнику», вести бесконечные пищевые дневники и пропадать на кардио-тренажерах. В то время как для мужчин уже принятое решение похудеть – половина успеха. Конечно, не без исключений с обеих сторон, но общая тенденция такова: женщинам похудение дается намного сложнее.
27.06 — 3179

Сколько сала можно есть в день?
Сколько сала можно есть в день?

Сало – продукт, который популярен в украинской кухне, но который при этом воспринимается неоднозначно. Многие едят его без зазрения совести почти с каждым основным приемом пищи, а другие - напротив, избегают как жирного продукта. Дискуссии о сале не прекращаются.
11.04 — 4071

5 самых полезных напитков для женщин
5 самых полезных напитков для женщин

Женское здоровье и красота во многом зависят от питания. Все то, что попадает в ваш организм, оказывает огромное влияние на работу всех тканей и органов.
09.03 — 442