Контракты.ua

264  —  18.09
Bloomberg опублікував свіжий рейтинг найбагатших сімей світу
Bloomberg опублікував свіжий рейтинг найбагатших сімей світу

На тлі пандемії коронавірусу впродовж року 25 найбагатших сімей світу збільшили свої статки на 312 мільярдів доларів.

Як зазначає Bloomberg, лідером рейтингу стала сім'я Волтон. Вона контролює одну з найбільших мереж супермаркетів Walmart. Її статки за останній рік зросли на $23 мільярди і оцінюється в $238,2 млрд. Компанія Walton Enterprises володіє 48% акцій мережі Walmart, вартість яких зросла.

На другому місці опинилася родина Марс, що володіє кондитерською корпорацією Mars. Їхні статки оцінюються в $141,9 млрд.

Третьою за розміром капіталу в світі стала сім'я Кох, що володіє Koch Industries. Їхні статки досягли $124,4 млрд. Компанія працює в сфері нафтопереробки та хімічної промисловості.

Також у рейтингу опинилися французька родина Ерме, котра володіє модним будинком Hermes зі статками $116 млрд; королівська сім'я Саудівської Аравії Аль Сауд ($100 млрд); власники модного будинку Chanel Вертхаймери ($61,8 млрд); сім'я Томсон, якій належить інформаційне агентство Thomson Reuters ($61,1 млрд); німецька родина Берінгер, що володіє фармацевтичною компанією Boehringer Ingelheim ($59,2 млрд) та інші.

Статьи по теме
Bloomberg склав рейтинг найбагатших сімей світу
Bloomberg склав рейтинг найбагатших сімей світу

Журнал Bloomberg склав рейтинг найбагатших родин світу, на першому місці - родина Волтонів, яка володіє мережею супермаркетів Walmart.
20.09 — 470

Світовий банк припиняє публікацію рейтингу Doing Business
Світовий банк припиняє публікацію рейтингу Doing Business

Керівництво Групи Світового банку оголосило про припинення публікацій щорічної рейтингової доповіді Doing Business, в якій оцінювалися умови для ведення бізнесу в різних країнах, через виявлені помилки у попередніх звітах.
17.09 — 491

В Україні назвали найкращі міста для бізнесу
В Україні назвали найкращі міста для бізнесу

До трійки українських міст із найбільш сприятливим бізнес-кліматом та ефективним економічним урядуванням входять Хмельницький, Івано-Франківськ та Львів.
02.09 — 299