Контракты.ua

2721  —  18.09
В Україні починають тестувати Єдиний державний реєстр ветеранів
В Україні починають тестувати Єдиний державний реєстр ветеранів

Міністерство у справах ветеранів України розпочинає тестування Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ) та Електронного кабінету ветерана, повноцінний запуск яких планується здійснити до кінця 2021 року.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінветеранів.

«Зараз ми закінчуємо роботу над Єдиним державним реєстром ветеранів війни. Також триває робота над електронним кабінетом, завдяки якому кожен ветеран зможе дізнатися про перелік пільг і послуг, які йому гарантовані. Міністерство зі свого боку зможе побачити ступінь реалізації пільгових програм чи програм підтримки державою ветеранів», – сказав заступник міністра у справах ветеранів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук.

За його словами, на сьогодні вже розроблене програмне забезпечення ЄДРВВ та Електронного кабінету ветерана. Наразі разом із тестуванням системи та побудовою комплексної системи захисту інформації, готується пентест (penetration test), який дозволить виявити та у подальшому усунути вразливості в інформаційній системі зокрема й у питанні захисту персональних даних користувачів.

Левчук додав, що тестувати ЄДРВВ Мінветеранів буде спільно з волонтерами та спеціально сформованою фокус-групою.

Як повідомлялося, Міністерство у справах ветеранів працювало над створенням Електронного кабінету ветеранів, де буде розміщена інформація стосовно пільг та наявних програм, які вони отримують або можуть отримати відповідно до своєї пільгової категорії.

Статьи по теме
В Україні заборонили роботу російських супермаркетів Mere
В Україні заборонили роботу російських супермаркетів Mere

Мережа російських супермаркетів Mere не зможе працювати в Україні. Відповідне рішення ухвалила Рада національної безпеки та оборони України.
вчера, 16:18 — 567

Сталева кіннота. Якими танками воює українська армія
Сталева кіннота. Якими танками воює українська армія

Станом на 2021 рік Україна має в своєму розпорядженні найбільший танковий парк у Європі. Саме так: не у Східній Європі, де тільки Польща може змагатися з нами на рівних, а по всьому континенту. 
вчера, 15:18 — 1704

Половина британського кредиту піде на будівництво баз ВМС - Пристайко
Половина британського кредиту піде на будівництво баз ВМС - Пристайко

Половина коштів з кредитних 2,5 млрд фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.
вчера, 13:18 — 613