Контракты.ua

1406  —  15.09
Понад 1 100 одиниць озброєння: у МОУ кажуть, що виконання держзамовлення йде за графіків
Понад 1 100 одиниць озброєння: у МОУ кажуть, що виконання держзамовлення йде за графіків

У Міністерстві оборони України заявляють, що виконання зобов’язань оборонного замовлення-2021 з боку відомства відбувається відповідно до графіків.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міноборони.

«Поширення недостовірної інформації про те, що нібито «Міністерство оборони не виконує оборонне замовлення» набуло характеру спланованої інформаційної операції. На жаль, цю брехню поширюють вже не тільки певні блогери та деякі ЗМІ, але й окремі народні депутати», - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що поширення фейків щодо стану виконання оборонного замовлення вводить в оману суспільство, підриває довіру до оборонного відомства, завдає шкоди інтересам держави та є елементом інформаційного впливу, спрямованого на дискредитацію влади.

У Міноборони заявили, що виконання зобов’язань оборонного замовлення-2021 з боку відомства відбувається відповідно до графіків, планово, ефективно та без зривів.

«Так, з 22,4 млрд грн бюджетних асигнувань на сьогодні вже розміщено замовлень на 82% від вказаної суми. На решту коштів Міноборони має планові заходи та чітко визначені напрями їх застосування, строки, виконавців та постачальників», - сказано в повідомленні.

Також у відомстві зауважили, що до Збройних сил України вже поставлено понад 1 100 одиниць озброєння та військової техніки за результатами виконання державного оборонного замовлення у 2021 році. Зокрема, 43 одиниці бронетранспортерів та бойових машин піхоти, 5 одиниць модернізованих літаків, 4 одиниці модернізованих вертольотів, 80 одиниць мінометів, 266 одиниць снайперських гвинтівок, 468 одиниць реактивних вогнеметів, 43 одиниці радіолокаційних станцій та станцій РЕБ, 3 одиниці безпілотних авіаційних комплексів (Лелека), понад 200 одиниць спеціальної техніки за видами забезпечення військ, а також 3,5 млн одиниць ракет і боєприпасів різних типів і призначення.

«Будь-які звинувачення щодо нібито невиконання Міністерством оборони своїх зобов’язань, із звинуваченням міністра оборони або його заступників, є необґрунтованими та безпідставними», - сказано в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 1 червня Міністерство оборони України виконало фінансові зобов'язання на 68,7% від загального фінансового ресурсу державного оборонного замовлення (ДОЗ) 2021 року, виконавцям наразі сплачено 67,8% коштів від узятих фінансових зобов'язань.

Статьи по теме
Президент присвоїв нові звання командувачу Повітряних сил і ще чотирьом офіцерам
Президент присвоїв нові звання командувачу Повітряних сил і ще чотирьом офіцерам

Президент Володимир Зеленський присвоїв нові звання п'ятьом українським офіцерам.
вчера, 13:18 — 990

Таран – про виставку озброєння: Це початок цифрового майбутнього армії
Таран – про виставку озброєння: Це початок цифрового майбутнього армії

Міністр оборони України Андрій Таран презентував на Михайлівській площі столиці новітні зразки озброєння та військової техніки в рамках спеціалізованої виставки «Цифрове майбутнє армії».
14.10 — 1259

Краще отримати довідку про вакцинацію, ніж свідоцтво про смерть – Ткаченко
Краще отримати довідку про вакцинацію, ніж свідоцтво про смерть – Ткаченко

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко закликає українців вакцинуватися, щоб уберегтися від смерті.
13.10 — 322