Контракти.ua

1135  —  10.09.21
Понад 80% українців негативно ставляться до Путіна
Понад 80% українців негативно ставляться до Путіна

Більшість українців (81%) негативно ставляться до російського президента Володимира Путіна, позитивно – 15%.

Як передає Укрінформ, про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

Крім Путіна, серед українців переважно негативне ставлення і до самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, до якого негативно ставляться 59% опитаних, позитивно – 34%. При цьому за останній рік ставлення до Лукашенка погіршилося із 45 до 34%, а за останні два роки – вдвічі (з 67 до 34%), вказали соціологи.

Найкраще українці серед ключових світових лідерів ставляться до канцлера Німеччини Ангели Меркель (73% – позитивно, 19% – негативно) та Президента США Джозефа Байдена (64% - позитивно, 19% – негативно). При цьому в динаміці за останні кілька місяців ставлення до Президента США дещо покращилось, до канцлера Німеччини – дещо погіршилось.

Президента Франції Емануеля Макрона позитивно оцінили 57%, негативно – 19%, не змогли оцінити або не знаю такого – 23%. Президента Польщі Анджея Дуди позитивно оцінили 54%, негативно – 10%, не змогли оцінити або не знаю такого – 37%.

Опитування проводилося 2-4 вересня методом телефонного інтерв'ю серед 2500 респондентів старше 18 років по всій Україні, крім окупованих територій. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2%.

Статьи по теме
Нотатки про наш «марафон»: путінська хуцпа голосами Ердогана та Шрьодера
Нотатки про наш «марафон»: путінська хуцпа голосами Ердогана та Шрьодера

Євген Дикий: Отже, мої котики та зайчики, час вчергове поговорити про серйозні речі, інколи приємні, а інколи і не дуже (спойлер – фінал оптимістичний). Накопичилось багато, і до вчорашнього вихідного тупо не було часу сісти накидати це все на папір. Вийшла така собі «нанодисертація», тож будемо дробити на розділи. Всього буде 4 розділи, кожен з яких викладатиму окремо. Ну, поїхали.
08.08 — 435

Кім оцінив загрозу захоплення Миколаєва найближчим часом
Кім оцінив загрозу захоплення Миколаєва найближчим часом

Попри щоденні обстріли Миколаєва, російська армія не зможе наступати на Миколаїв найближчим часом.
07.08 — 779

Серйозний виклик для ЗСУ: іранські дрони для Москви – що воно таке?
Серйозний виклик для ЗСУ: іранські дрони для Москви – що воно таке?

Віктор Кевлюк: Хвилинка технологій від Пенсіонінформбюро або що за БПЛА РФ вициганила в Ірані? Перебуваючи тривалий час під санкціями Іран розвивав безпілотні технології і сьогодні є «державою дронів».
04.08 — 563