Контракти.ua

1611  —  04.09.21
Прикордонники готуються до прибуття хасидів в Умань
Прикордонники готуються до прибуття хасидів в Умань

На святкування іудейського Нового року Рош га-Шана очікується прибуття в Україну близько 20 тис. паломників, які прямуватимуть організованими групами.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Зазначається, що 2 вересня перший заступник голови ДПСУ Володимир Нікіфоренко та заступник Посла Держави Ізраїль в Україні Йоав Бистрицьки обговорили організацію оформлення на державному кордоні паломників.

Нікіфоренко зазначив, що заходи, які проведено Ізраїлем для поїздок громадян в Україну, є дуже важливими та дієвими. Українські прикордонники фіксують значну кількість людей, котрі прибувають організованими рейсами з документами про вакцинацію.

Окрему увагу перший заступник голови ДПСУ акцентував на важливості недопущення порушення українського законодавства при перетинанні держкордону, адже порушники нестимуть відповідне покарання.

Своєю чергою Бистрицьки висловив вдячність за організацію оформлення громадян Ізраїлю в аеропорту «Бориспіль». Він також наголосив на важливості взаємної безпеки країн щодо недопущення поширення COVID-19, в тому числі під час паломництва в Україну.

Заступник посла Держави Ізраїль в Україні зазначив, що Ізраїль запровадив обов’язкову наявність негативного ПЛР-тесту для громадян, які виїжджають до України, та відмітив добру спільну інформаційну роботу щодо інформування громадян Ізраїлю про порядок перетинання держаного кордону України.

Також зазначається, що організовано ефективну співпрацю між міністерствами охорони здоров’я України та Ізраїлю. У ДПСУ повідомили, що починаючи з 30 серпня прикордонники здійснили оформлення понад 3 тис. паломників-хасидів.

«За минулу добу понад 1 тис. 350 паломників перетнули державний кодон у пунктах пропуску «Львів», «Краківець», «Шегині», «Солотвино», «Лужанка», «Порубне», «Бориспіль», «Платоново», «Одеса-авіа», - йдеться в повідомленні.

За словами заступника посла Держави Ізраїль, перші організовані зворотні рейси мають відбутися вночі 9 вересня.

Як повідомлялось, іудейський Новий рік Рош га-Шана відзначатиметься 6 вересня.

Статьи по теме
Скільки хасидів приїде до Умані на святкування Рош ха-Шана: відповідь
Скільки хасидів приїде до Умані на святкування Рош ха-Шана: відповідь

В Умань Черкаської області приїхали більше тисячі паломників на святкування Рош ха-Шана. Після 18 вересня мають прибути до 10 тисяч вірян.
06.09.22 — 772

В Умань уже приехали более 27,7 тысячи хасидов из 10 стран
В Умань уже приехали более 27,7 тысячи хасидов из 10 стран

В Умани уже зарегистрировались 27 757 хасидов из 10 стран мира.
07.09.21 — 1636

В Умані почав роботу оперативний штаб, який подбає про порядок на Рош га-Шана
В Умані почав роботу оперативний штаб, який подбає про порядок на Рош га-Шана

В Умані Черкаської області запрацював міжвідомчий оперативний штаб для вчасного реагування на події під час святкування Рош га-Шана.
06.09.21 — 1317