Контракти.ua

1291  —  03.09.21
Якою буде осінь в Україні: від +27° до заморозків
Якою буде осінь в Україні: від +27° до заморозків

В Україні найближчим часом знову потеплішає, температура повітря в окремі дні може становити 26-27°С.

Про це завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова повідомила на пресконференції в Укрінформі.

"Зараз температура все одно підвищиться. Ми даємо верхню межу, яку розраховуємо, до 26-27°С в окремі дні. Потім до 10-го, 13-го, 16-го числа, до середини місяця, ми очікуємо зниження температури. Але воно не буде катастрофічним", - сказала Мартазінова.

За її словами, в середині вересня температура повітря вночі становитиме близько 5°С, а вдень - 13-15°С. Наприкінці місяця температура підвищиться до 15-17°С.

"Потім буде незначне короткочасне похолодання. В основному йдеться про денні температури, які опустяться до 10-13°С", - наголосила завідувач відділу.

За даними Мартазінової, до 10 жовтня температура повітря становитиме 15°С. Потім різко похолодає, вдень буде на рівні 5-7°С, вночі - 5°С.

"Друга частина жовтня буде дуже нестійкою. Різкі похолодання, різкі потепління. Наприкінці місяця - похолодання", - сказала синоптик.

Вона також зазначила, що на початку листопада температура повітря очікується на рівні близько 0°С вдень і до -5°С вночі, що для цього періоду є нормою.

"Наприкінці листопада температура буде доходити до 14-15°С, а під кінець місяця - все, пішла зима", - сказала метеоролог.

Загалом, як наголосила доктор фізико-математичних наук у галузі метеорології, професор, заслужений метеоролог України Вазіра Мартазінова, в Україні, як і у всіх інших країнах світу, продовжує змінюватися клімат.

Статьи по теме
На Україну насувається друга хвиля сильних вітрів та хуртовин
На Україну насувається друга хвиля сильних вітрів та хуртовин

Завтра, 29 листопада, в Україні очікується друга хвиля негоди, яку принесе новий циклон. Йтимуть значні опади, українців просять бути обережними та по можливості залишатися вдома.
вчера, 16:46 — 1806

У вівторок погода в Україні стабілізується
У вівторок погода в Україні стабілізується

Практично по всій країні вдень буде "плюс".
вчера, 14:16 — 692

Коли в Україні вщухнуть потужні снігопади: синоптикиня назвала дату
Коли в Україні вщухнуть потужні снігопади: синоптикиня назвала дату

На тлі потепління на дорогах можлива ожеледиця, тому закликаємо водіїв буде максимально уважними.
вчера, 07:44 — 882