Украинцы Олег Сербин и Алексей Середа с результатом 400,44 балла заняли на Олимпиаде-2020 шестое место в синхронных прыжках в воду с 10-метровой вышки.

После соревнований в блиц-интервью пресс-службе НОК наши ребята отметили, что им нужно усложнять программу, передает Укринформ.

«Сильного волнения, что это Олимпийские игры, мы не испытывали, возможно из-за того, что не было зрителей, только представители команд. В принципе, мы справились со всеми прыжками хорошо, выполнили свою программу на 70 процентов, могли и лучше. Есть над чем работать. В будущем планируем усложнить программу и учесть свой полученный колоссальный олимпийский опыт», - рассказали украинские прыгуны.

Статьи по теме
10 спортсменів, які точно прославлять Україну у 2024-му

У 2024 році заплановані численні спортивні події, серед яких зокрема ХХХІІІ Олімпійські ігри у Парижі. Але й без Олімпіади заходів вистачатиме: бокс, атлетика, теніс, футбол та інші дисципліни.
06.01 — 481

Україна завоювала вісім медалей на юніорському чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Збірна України зі стрибків у воду потужно виступила на чемпіонаті Європи серед юніорів, який закінчився в Бухаресті.
25.07.22 — 414

Українські паралімпійці вибороли ще два
Українські паралімпійці вибороли ще два "золота" на Кубку світу з кульової стрільби

В Мюнхені триває Кубок світу зі кульової стрільби серед паралімпійців. У четвертий день змагань українці двічі піднімалися на п'єдестал.