Контракти.ua

407  —  25.07.22
Україна завоювала вісім медалей на юніорському чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Збірна України зі стрибків у воду потужно виступила на чемпіонаті Європи серед юніорів, який закінчився в Бухаресті.

Наша команда зуміла виграти на юнацькій континентальній першості вісім нагород - чотири золоті та чотири бронзові. Пише ТСН.

Кирило Азаров та Анна Арнаутова вибороли по два "золота". Азаров переміг у стрибках з трампліна на 1 м та на 3 м.

Арнаутова стала чемпіонкою з синхронних стрибків у парі з Нікою Шурдою, а також завоювала "золото" на метровому трампліні.

"Бронзу" в синхронних стрибках з вишки виграли Соф'я Есман та Софія Іванова, а також Данило Аванесов та Марко Барсуков.

Крім того, Барсуков і Максим Мірза здобули бронзові медалі в індивідуальних стрибках.

Усі медалі України на юніорському чемпіонаті Європи-2022

• "Золото": Кирило Азаров (група В, 1 м + 3 м), Анна Арнаутова (група А, 1 м), Анна Арнаутова та Ніка Шурда (синхрон, 3 м)
  • "Бронза": Соф'я Есман та Софія Іванова (синхрон, вишка), Данило Аванесов та Марко Барсуков (синхрон, вишка), Марко Барсуков (група В, вишка), Максим Мірза (група В, 3 м)

У підсумковому медальному заліку Україна посіла друге загальнокомандне місце, поступившись лише збірній Італії.

Медальний залік юніорського чемпіонату Європи-2022 (топ-5)

1. Італія - 6 "золото" + 5 "срібло" + 1 "бронза"
  2. Україна - 4+0+4
  3. Велика Британія - 3+5+5
  4. Німеччина - 3+4+3
  5. Швеція 1+2+0

Раніше повідомлялося, що збірна України з футзалу перемогла Португалію та вийшла до фіналу студентського ЧС-2022.

Статьи по теме
Природний відбір. Росія не змагатиметься на Олімпіаді-2024 в спортивній гімнастиці

Російські гімнасти втратили останні шанси завоювати олімпійські ліцензії на Ігри 2024 року в Парижі.
08.03 — 252

Україна виборола три нагороди на Кубку світу зі спортивної гімнастики

Збірна України виборола три нагороди на Кубку світу зі спортивної гімнастики, що проходить в єгипетському Каїрі.
20.02 — 211

Історичне досягнення: 18-річний українець виборов медаль чемпіонату світу з водних видів спорту

Олексій Середа здобув свою другу бронзову нагороду на поточній планетарній першості.