Контракты.ua

1375  —  12.06
В Україну йде короткочасне похолодання
В Україну йде короткочасне похолодання

Погода в Україні найближчими днями буде нестабільною та періодично дощовою із короткочасним похолоданням.

Про це повідомив Sinoptik.ua.

«За прогнозом Sinoptik.ua, 13-14 червня холодний фронт на недовгий час зайде на територію країни та знизить температуру повітря в залежності від регіону на 3-7 градусів», - йдеться в повідомленні.

Так, у західній частині України 12 червня гримітимуть грози, денна температура до +23°. Уникне дощової погоди тільки Закарпаття. 13-14 червня стане значно холодніше, до +17° вдень. Грози залишать регіон, на зміну прийдуть невеликі дощі. Похолодання буде короткочасним.

На півдні країни 12-13 червня дуже тепло, дощитиме. В Одесі ймовірність дощу в суботу невелика. У понеділок, 14 червня, температура повітря стане нижче, дощі будуть знову. Найтеплішою 12-13 червня буде Херсонська область, до +27°. Безхмарний день в суботу у Миколаєві. Температура Чорного моря біля Одеси +16,2°, Азовського біля Бердянська +20,8°.

На сході України 12-13 червня температура повітря до +24°. У понеділок, 14 червня, може бути невелике похолодання. Також до понеділка у східних областях весь час, з різною періодичністю та інтенсивністю, йтимуть дощі. Вітер буде південних напрямків, слабкий до помірного.

У центральній Україні 12 червня температура повітря до +24°, у Полтавській області до +21°. Впродовж 13-14 червня температура повітря знизиться, особливо різко похолоднішає у Вінницькій області. Також очікуються дощі.

У північних областях країни в суботу денна температура повітря до +25°. У неділю та на початку тижня очікується зниження температури на кілька градусів. Часом йтимуть дощі, інтенсивніші очікуються у неділю.

У Києві в суботу, 12 червня, ймовірність опадів невелика, вдень температура буде до +24° С. У неділю стане прохолодніше на 3-5 градусів, дощів буде більше. Погода у понеділок буде мало відрізнятися від погоди у неділю, зазначили синоптики.

Статьи по теме
Проливные дожди и жара до +34: как долго в Украине продлится
Проливные дожди и жара до +34: как долго в Украине продлится "адская" погода

Жара в Украине сохранится до начала августа. Часть Украины, в том числе Киев, накроет дождями.
29.07 — 975

Спасатели предупредили об ухудшении погодных условий в большинстве областей Украины
Спасатели предупредили об ухудшении погодных условий в большинстве областей Украины

Государственная служба по чрезвычайным ситуациям предупреждает об ухудшении погодных условий в Украине 29 июля.
29.07 — 474

Синоптик рассказала, когда отступит жара
Синоптик рассказала, когда отступит жара

Жаркая погода в Украине продержится до начала следующей недели.
29.07 — 6214