Контракты.ua

181  —  11.06
Жінкам на замітку: у «Ранку з Україною» експерт дав дієві поради для самооборони
Жінкам на замітку: у «Ранку з Україною» експерт дав дієві поради для самооборони

Лише за 5 місяців цього року на українців було скоєно понад 14 тисяч нападів, що загрожували життю! Нападники ж діють обережно – кидаються на жертв неочікувано та у місцях, де поряд ні душі! У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Марія Мельник і Григорій Герман, дізнались, як захистити себе, якщо ви не маєте жодних засобів самооборони та фізичної сили, щоб здолати кремезного злочинця.

Найважливіше і, здавалося б, очевидне правило – це намагатися уникати небезпечних ситуацій. Навіть якщо ви майстер спорту з боксу і впевнені у своїх силах.

«Головне правило, якщо ви, наприклад, йдете додому – не залипати у телефоні, дивіться вперед, хоча б метрів на 10-15, щоб ви бачили, хто наближається до вас. Якщо бачите, що йде чоловік або два, за можливістю обійдіть стороною, – радить тренер із самооборони в ефірі каналу «Україна». – Якщо ж схопили ваші речі або пальто і ви можете їх зняти з себе – віддайте і біжіть».

Та якщо вирватися не вийшло, переходьте до наступного плану – відбивайтесь.

«Не соромтесь, бийте нападаючого сумочкою, не жалійте – ваше здоров’я набагато важливіше! Якщо у вас гарний манікюр, ви навряд чи зможете бити противника кулаками, але можете роздряпати обличчя! Тому манікюр для дівчат – це важливо! А якщо у нападаючого довге волосся, хапайте його», – поділився експерт.

Насправді під час нападу найчастіше людина має дві реакції. Перша – це ступор, коли навіть закричати важко, а друга – викид адреналіну. І є кілька нехитрих прийомів, що підвладні будь-кому.

«Перше, що ви можете зробити – вдарити ногою по коліну. Наступне – віддавити ноги, просто наступаючи нападнику на ступні, якщо ви на каблуках, то ще краще! Третій прийом – удар коліном у пах», – дав поради самооборони експерт у «Ранку з Україною».

Ще одне улюблене місце нападників – під'їзд та ліфт! Адже у замкненому просторі жертві важче вирватись.

«Коли ви заходите у під’їзд, найімовірніше, виймаєте ключі, щоб увійти в будинок, а в подальшому відчинити двері квартири. У такому випадку, можете обрати найбільший і найгостріший ключ, тримати його напоготові, щоб відбитися від нападників», – коментує  тренер із самооборони.

Якщо ви тільки зайшли – вибігайте на вулицю! У іншому разі – не соромтеся здіймати галас, дзвонити чи стукати у квартири. А от найнебезпечнішим місцем є вхід до ліфта, чи не найбільше нападів стаються саме там. Тож, якщо за вами хтось йшов, скоріш за все, він чекатиме з вами ліфт, тому коли опиняєтесь у замкнутому просторі з незнайомою людиною, в жодному випадку не повертайтесь до нього спиною, стійте так, щоб ви бачили його руки. Але краще не заходити в ліфт із підозрілою людиною.

У будь-якому разі – коли тікаєте, кричіть щосили, навіть якщо здається, що навколо ні душі. Біжіть в освітлене та людне місце, наприклад, до дороги. І якщо є можливість – викликайте поліцію.

 

Статьи по теме
У «Ранку з Україною» розповіли про гаджети, які допоможуть слідкувати за безпекою дітей
У «Ранку з Україною» розповіли про гаджети, які допоможуть слідкувати за безпекою дітей

За минулий рік у поліцію надійшло понад 15 тисяч повідомлень про зникнення малюків. Батьки, як правило, не готові до такого і тому вмить впадають у паніку. У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч дізнались, що робити у таких ситуаціях, де шукати дітей і які гаджети у цьому допоможуть.
09.06 — 150

«Ранок з Україною»: експерт розповів, яку небезпеку несуть кульки від молі та чим їх замінити
«Ранок з Україною»: експерт розповів, яку небезпеку несуть кульки від молі та чим їх замінити

Упаковка звичайних кульок від молі коштує не більше ніж 50 гривень, та чи знаєте ви, скільки таємниць ховається за таким дешевим способом захисту? Виявляється, звичайні кульки можуть викликати смертельні хвороби та наражати на небезпеку дітей. Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» розповіли, як залишити одяг непошкодженим, а організм здоровим.
04.06 — 236

У Авакова назвали один из самых безопасных регионов Украины
У Авакова назвали один из самых безопасных регионов Украины

Заместитель министра внутренних дел Антон Геращенко считает, что Житомирщина является одним из самых безопасных регионов Украины.
26.05 — 403