Контракти.ua

613  —  11.06.21
Підприємства Мінекономіки мають мільярдні збитки
Підприємства Мінекономіки мають мільярдні збитки

Торік підприємства зі сфери управління Мінекономіки мали 5,8 мільярда гривень збитків.

Про це повідомляє проект Марлін з посиланням на звіт з фінплану підприємств.

Практично весь збиток сформувала Державна продовольчо-зернова корпорація - 5,8 млрд грн.

Аграрний фонд мав 197 млн грн збитків, науково-виробниче об'єднання Павлоградський хімічний завод - 156,9 млн грн, Конярство України - 92,3 млн грн.

У 2019 році підприємства Мінекономіки мали 4,9 млрд грн збитків.

У 2020 році середня кількість працевлаштованих осіб на підприємствах Мінекономіки становила 23 651 особу. Витрати на оплату праці становили 4,2 млрд грн: в середньому 12,7 тис. грн на місяць зарплати для робочого персоналу, 21,1 тис. грн - для адміністративно-управлінського персоналу, для директора підприємства - 52,3 тис. грн.

Статьи по теме
В Нацбанку розказали, де шукатимуть гроші на покриття дефіциту держбюджету
В Нацбанку розказали, де шукатимуть гроші на покриття дефіциту держбюджету

Нацбанк вважає, що один з можливих джерел додаткових надходжень в держбюджет є внутрішній борговий ринок. Так, Мінфін протягом липня-серпня суттєво наростило обсяги залучень, а саме чисте боргове фінансування у липні склало 152% від плану, у серпні — 180%.
12.09 — 314

У НБУ назвали найбільш вірогідне джерело покриття дефіциту коштів на 2026-2027 роки
У НБУ назвали найбільш вірогідне джерело покриття дефіциту коштів на 2026-2027 роки

Україні не вистачає значної суми для покриття дефіциту коштів у наступні два роки. Зараз проводяться консультації з ЄС.
11.09 — 356

Скільки доходів отримав держбюджет в серпні
Скільки доходів отримав держбюджет в серпні

У серпні до державного бюджету надійшло 233,9 млрд грн за рахунок податків, зборів та обов’язкових платежів.
30.08 — 287