Контракты.ua

583  —  05.05
Путін розглядає Україну як частину імперії – американський політолог
Путін розглядає Україну як частину імперії – американський політолог

Путін розглядає Україну як невід’ємну частину імперії, вважає американський політолог, експерт з питань Росії Фіона Гілл.

Проце вона заявила під час вебінару, організованого Університетом Джона Гопкінса, передає Укрінформ.

«Для Путіна Україна - це як Шотландія для Великобританії або Каталонія для Іспанії, - сказала вона. – Проблеми з Україною розпочалися у 2012 році, коли Путін (після президентських виборів у РФ, - ред.) задумався про майбутнє й вирішив скористатися російським націоналізмом. Він почав говорити про українців і росіян як про один народ».

Це за словами Гілл, стало «частиною спускового механізму того, що відбулося за кілька років, коли Росія взялася за анексію Криму».

Путін скористався активами, які залишилися після розпаду Радянського Союзу, зокрема мовними питаннями, історією, колоніальним менталітетом росіян тощо, зазначила Гілл.

Нині Росія докладає всіх зусиль, аби показувати свою значущість на міжнародній арені, як на рівні ООН, так і якимось чином» через G20, а також підтримуючи Китай, додала політолог.

«Я постійно роблю щось, аби нагадувати про себе, бо зі мною завжди мають рахуватися, хоча, можливо, ми не є тією наддержавою, якої були раніше», - так, за словами політолога, вважає Росія.

Статьи по теме
"Героям Слава!": моральна поразка набагато страшніша, ніж технічна

Юрій Бутусов: Збірна України має виходити на матч у формі з надписом "Героям Слава!" навіть попри заборону УЄФА. Жодних компромісів.
10.06 — 498

Україна заборонила в'їзд трьом росіянам і двом полякам
Україна заборонила в'їзд трьом росіянам і двом полякам

Трьом громадянам Росії і двом громадянам Польщі, внесених до переліків осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, через фільмування в окупованому Росією Криму, заборонили в'їзд в Україну на три роки.
05.06 — 607

Кабмін готує санкції проти 11 російських акторів
Кабмін готує санкції проти 11 російських акторів

Кабінет міністрів планує затвердити застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів до 11 російських представників сфери культури і мистецтв.
26.05 — 1214