Мобільні бригади приїжджали у "Феофанію" для проведення вакцинації понад 5 разів. У лікарні працюють більш ніж 1700 медиків. Скільки щеплень зробили їм, а скільки - іншим людям під виглядом медпрацівників, поки невідомо.
Про це пише видання Lb.ua.
За даними видання, лікарня "Феофанія" вакцинувала проти ковіду людей за попереднім записом нібито залишками вакцини. Охочі могли звернутися в лікарню по телефону і стати в чергу на вакцинацію. Їм призначали час та дату щеплення. Однак частина людей вакцинувалися дозами, які були призначені для медиків установи, а не залишками. За документами цих людей фіксували як працівників лікарні.
"Мобільна бригада приїжджає лише зробити щеплення, - повідомив регіональний координатор з вакцинації в місті Києві Василь Животенюк. - Лікарня має лише надати доступ до інтернету, кабінету вакцинації і список медиків, завірений печаткою закладу. Це відповідальність головного лікаря. Мобільна бригада читає список і бачить, що вакцинує таку-то людину і це медик. Лише постфактум з’ясувалося, що дехто з вакцинованих не медик, а блогер".
Мобільні бригади приїжджали вакцинувати нібито працівників Феофанії понад 5 разів (загалом у лікарні працює більш ніж 1700 медиків). Скільки з тих, кого провакцинували у цій лікарні, медиками не є - поки що невідомо.
"Я маю розписку головного лікаря, яка гарантує, що в списках, які він надає, - виключно працівники лікарні, - коментує Животенюк. - Він несе відповідальність за неправдивість інформації в списках".
Наразі за номером телефону, яким люди записувалися на щеплення у Феофанії, повідомили, що "це вже невідповідна інформація і вакцинація уже не проводиться".