Контракти.ua

1099  —  18.03.21
Оля Полякова запідозрила в образі Носорога з шоу «МАСКА» Володимира Кличка
Оля Полякова запідозрила в образі Носорога з шоу «МАСКА» Володимира Кличка

Щосуботи глядачі каналу «Україна» збираються біля екранів телевізорів, аби спробувати розгадати особи загадкових учасників гіпершоу «МАСКА». Один із найбільш обговорюваних героїв проєкту – кремезний Носоріг, який не приховує своєї симпатії до Олі Полякової.

Та якщо раніше зіркові детективи припускали, що під цією маскою можуть критись актори Михайло Кукуюк або Олексій Тритенко, то тепер у них з’явилась нова версія, адже Носоріг продемонстрував боксерські чемпіонські пояси.

У восьмому ефірі гіпершоу «МАСКА» цей спортивний учасник виконав пісню «Я то, что надо», знову натякаючи Олі Поляковій, що він – саме той, хто їй потрібен. У номері Носорога глядачі побачили боксерську грушу та чемпіонські пояси, то, можливо, цей учасник – професійний боксер? Королева ночі припустила, що це може бути Володимир Кличко. DZIDZIO поцікавився, чи справжні ці пояси, на що Носоріг відповів ствердно і навіть запропонував артистові стати з ним у спаринг.

«Люди кажуть, що подивились в Інтернеті і побачили – там справжні пояси Віталія Кличка!» – сказала в ефірі каналу «Україна» Оля Полякова. Невже в цьому образі міг замаскуватись очільник української столиці?

NK | Настя Каменських сумнівається, що ці пояси належать самому Носорогу. Можливо, каже співачка, учасник їх просто позичив для виступу. А ось Олег Винник на 99% впевнений, що під цією маскою криється боксер Олександр Усик.

«До речі, під час карантину ми з ним (Олександром Усиком – ред.) знімали руханку. Він ще й прекрасно танцює», – зазначила Полякова.

То хто ж насправді приховується в образі мужнього і спортивного Носорога?