Контракты.ua

682  —  13.03
Про націоналізацію "Мотор Січі" не йдеться – Данілов
Про націоналізацію

На засіданні РНБО у четвер, 11 березня, йшлося не про націоналізацію запорізького підприємства "Мотор-Січ", а про його повернення у власність українського народу відповідно до чинного законодавства.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов, передає Інтерфакс-Україна.

"Слово "націоналізація" не було ніяким чином використано ні на засіданні РНБО, ні в рішеннях, яке приймалося РНБО, ні на брифінгу, на якому я виступав. Ми сьогодні знаходимося в інформаційній війні з Російською Федерацією, яка має безпосереднє відношення спільно з Китаєм до спроб захоплення підприємства "Мотор Січ", тому ми маємо сьогодні таку негативну інформацію щодо націоналізації. Йшлося про те, що підприємство "Мотор Січ" найближчим часом буде повернуто у власність українського народу законним способом відповідно до чинного законодавства", - заявив Данилов.

За словами Данилова, "Україна не може дозволити собі, перебуваючи в стані війни, віддати в чужі руки підприємство, від якого залежить українська обороноздатність".

Статьи по теме
РНБО нарахувала в Україні 13 олігархів
РНБО нарахувала в Україні 13 олігархів

Сьогодні в Україні триває підготовка законопроекту про олігархів, до їх переліку можуть потрапити 13 осіб.
11.05 — 646

Українці назвали головні проблеми в країні - опитування
Українці назвали головні проблеми в країні - опитування

Першою трійкою проблем, що найбільше хвилюють громадян в Україні є: високі тарифи на послуги ЖКГ (56,8%), воєнний конфлікт на Сході (52,2%) та пандемія коронавірусу Covid-19 (52,1%).
08.04 — 3296

Украина не боится ответа Путина на санкции против Медведчука и Марченко - Данилов
Украина не боится ответа Путина на санкции против Медведчука и Марченко - Данилов

Никакие шаги президента РФ Владимира Путина в ответ на санкции в отношении Виктора Медведчука и Оксаны Марченко не испугают украинцев.
28.02 — 2101