Контракты.ua

636  —  11.05
РНБО нарахувала в Україні 13 олігархів
РНБО нарахувала в Україні 13 олігархів

Сьогодні в Україні триває підготовка законопроекту про олігархів, до їх переліку можуть потрапити 13 осіб.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов під час форуму "Україна 30. Безпека країни".

"Ми маємо на увазі 13 осіб, яких можна віднести до олігархічного середовища, які мають великий вплив", - сказав Данілов.

Під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським держсекретар США Ентоні Блінкен також підтримав ініціативу щодо створення відповідного законопроекту, яких має за мету боротьбу з олігархами та фінансовими групами.

15 березня президент Володимир Зеленський ініціював розробку законопроекту, спрямованого на зниження впливу олігархів на українську політику і перетворення їх в звичайних бізнесменів.

За словами Зеленського, в "законі, якого у нас ще не було", буде чітко вказано, "що буде з такими людьми, які вводитимуться санкції, як олігархи перетворюватимуться на бізнесменів".

Статьи по теме
Українці назвали головні проблеми в країні - опитування
Українці назвали головні проблеми в країні - опитування

Першою трійкою проблем, що найбільше хвилюють громадян в Україні є: високі тарифи на послуги ЖКГ (56,8%), воєнний конфлікт на Сході (52,2%) та пандемія коронавірусу Covid-19 (52,1%).
08.04 — 3286

Про націоналізацію
Про націоналізацію "Мотор Січі" не йдеться – Данілов

На засіданні РНБО у четвер, 11 березня, йшлося не про націоналізацію запорізького підприємства "Мотор-Січ", а про його повернення у власність українського народу відповідно до чинного законодавства.
13.03 — 673

Эффект санкций против Коломойского: шанс и риск для Зеленского
Эффект санкций против Коломойского: шанс и риск для Зеленского

Виктор Небоженко, политолог: Еще неизвестно, против кого реально направлены эти санкции. Против бывшего президента Украины Порошенко, который видел и допустил коррупцию губернатора Коломойского в 2014-2015 году или это «санкции» против президента Украины Зеленского, которому США формируют коридор возможностей для борьбы с коррупцией, как условие оздоровления страны.
07.03 — 352