Контракти.ua

2380  —  15.02.21
З вівторка в Україні очікуються двадцятиградусні морози
З вівторка в Україні очікуються двадцятиградусні морози

В Україні понеділок, 15 лютого, буде хмарним, подекуди сніжитиме, температура протягом доби від 0° до -10°, на дорогах ожеледиця.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Хмарно з проясненнями. У західних, Житомирській, Вінницькій, Черкаській областях невеликий сніг; температура протягом доби 4-9° морозу. На решті території без істотних опадів; температура вночі 9-14° (на північному сході 15-20°), вдень 5-10° морозу; у південних областях вночі 5-10°, вдень 0-5° морозу.

На дорогах більшості областей ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, 7-12 м/с, вночі на Прикарпатті, вдень у південних областях місцями пориви 15-20 м/с.

У Києві та Київській області буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура у столиці вночі становитиме 10-12°, вдень 6-8° морозу, по області вночі буде 9-14°, вдень 5-10° нижче нуля.

На 16 лютого синоптики прогнозують холодну погоду з тепературою вночі до 16-21° морозу, на північному сході до -26°, вдень буде 8-13° нижче нуля.

У південній частині на Закарпатті вночі температура становитиме 9-14°, вдень 3-8° морозу (на Закарпатті близько 0°).

17 лютого вночі буде 14-19° морозу, на північному сході стовпчики термометрів опустяться до -22°, вдень буде 4-9° морозу; у західних областях вночі 6-12° нижче нуля, вдень від 2° морозу до 3° тепла.

У ці дні істотних опадів не передбачається, лише 17 лютого в західній частині йтиме помірний, вдень і в Житомирській та Вінницькій областях невеликий сніг, мокрий сніг. На дорогах ожеледиця.

У столиці та Київській області 16 лютого вночі очікується температура 16-21°, вдень 8-13° морозу, 17 лютого вночі буде 14-19°, вдень 4-9° нижче нуля. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця.

За прогнозом синоптиків, 18 лютого в Україні, вночі 19 лютого у східних та південно-східних областях невеликий сніг. Температура 18 лютого вночі 7-13°, на північному сході до -16°, на Прикарпатті й Закарпатті 0-6° морозу, вдень 4-10° нижче нуля, у південній частині, на Прикарпатті й Закарпатті близько 0°. Водночас 19 лютого в Україні очікується зниження температури на 4-10°.

У Києві та області 18 лютого вночі випаде невеликий сніг, вдень без істотних опадів; температура вночі становитиме 8-13°, вдень 4-9° морозу. 19 лютого опадів не очікується; температура знизиться вночі до 18-23° морозу, вдень буде до 8-13° нижче нуля.

Статьи по теме
Морози до -25 повертаються: коли чекати пік холодів та як скоро потепліє
Морози до -25 повертаються: коли чекати пік холодів та як скоро потепліє

Найближчим часом і впродовж наступного тижня Україну накриють "погодні гойдалки" - від ожеледиці й морозів до -25°C до раптової відлиги зі снігом та дощем.
вчера, 12:28 — 224

Весна близько, але попереду мороз: коли Україну накриє ще одна хвиля холоду
Весна близько, але попереду мороз: коли Україну накриє ще одна хвиля холоду

За прогнозами синоптиків, Україну накриє холодна хвиля, але потім потеплішає.
вчера, 10:27 — 240

Потепління буде недовго: якою буде погода в Києві та коли повернуться морози
Потепління буде недовго: якою буде погода в Києві та коли повернуться морози

Київ опинився у полоні потужного снігопаду, який паралізував ключові траси та мости. Поки комунальники борються зі стихією, синоптики попереджають про нову хвилю арктичного холоду.
06.02 — 244