Контракты.ua

1717  —  20.01.21
Підтримка українцями локдауну знизилась – опитування
Підтримка українцями локдауну знизилась – опитування

Запровадження локдауну з 8 по 24 січня 2021 року підтримують 51% українців, протилежної думки – 46%. Підтримка цієї ініціативи серед населення знизилась - у грудні рішення Кабміну про запровадження локдауну підтримували 56% опитаних.

Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного упродовж 14-16 січня 2021 року.

Як зазначається, 40% респондентів переконані, що запровадження карантину зменшить рівень захворюваності. При цьому у грудні такої думки дотримувались 52% опитаних.

Навіть серед тих, хто підтримує локдаун, третина не вважає його ефективним. Більше висловлюються на користь цієї ініціативи старші, жінки та ті, хто бояться захворіти.

Опитування проводилось 14-16 січня 2021 року. Вибіркова сукупність: 1600 респондентів віком від 18 років і старше. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,4%. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Статьи по теме
"Жовта" зона скоротилася. МОЗ оновило карантинний розподіл

Міністерство охорони здоров'я скоротило "жовту" зону карантину. Станом на 23 лютого на цьому епідемічному рівні знаходяться всього три регіони.
24.02 — 1946

У «червоній» зоні карантину залишаються п'ять областей, у «жовтій» - чотири
У «червоній» зоні карантину залишаються п'ять областей, у «жовтій» - чотири

Станом на 22 лютого на червоному рівні епіднебезпеки залишаються п'ять областей - Закарпатська, Івано-Франківська, Луганська, Рівненська та Хмельницька. На жовтому - Львівська, Полтавська, Харківська та Чернівецька області. Решта регіонів та Київ - на помаранчевому рівні.
23.02 — 1617

У МОЗ назвали п'ятірку регіонів-антилідерів з вакцинації проти COVID-19
У МОЗ назвали п'ятірку регіонів-антилідерів з вакцинації проти COVID-19

У Міністерстві охорони здоров'я України назвали регіони з найменшою кількістю вакцинації населення. Йдеться про західні області.
22.02 — 904