Контракти.ua

1781  —  27.03.20
Санврач Ляшко рассказал, когда могут открыть продуктовые рынки
Санврач Ляшко рассказал, когда могут открыть продуктовые рынки

Условия карантинного режим могут пересмотреть.

Штаб по ликвидации последствий медико-биологической чрезвычайной ситуации может пересмотреть карантинные меры отношении продуктовых рынков.

Об этом в ходе брифинга 27 марта заявил главный санитарный врач Виктор Ляшко.

"Рассматриваем вопрос продуктовых рынков: если они будут придерживаться санитарных норм и противоэпидемических мер, то часть сможет работать. Сегодня мы его рассмотрим на штабе. Сегодня будет решение о том, какие именно рынки не должны функционировать во время карантина", - сказал Ляшко.

Ляшко подчеркнул, что власти осознают важную роль вопрос обеспечения граждан продуктами и пищевой безопасности.

Статьи по теме
В КМДА зробили заяву щодо карантину в школах Києва
В КМДА зробили заяву щодо карантину в школах Києва

Керівники шкіл Києва отримали право самостійно приймати рішення про введення карантину у разі перевищення епідеміологічних показників захворюваності на грип та ГРВІ серед учнів. Вони зможуть обирати між переведенням на дистанційне навчання або призупиненням уроків у окремих класах.
20.02 — 1935

"Жовта" зона скоротилася. МОЗ оновило карантинний розподіл

Міністерство охорони здоров'я скоротило "жовту" зону карантину. Станом на 23 лютого на цьому епідемічному рівні знаходяться всього три регіони.
24.02.22 — 2514

У «червоній» зоні карантину залишаються п'ять областей, у «жовтій» - чотири
У «червоній» зоні карантину залишаються п'ять областей, у «жовтій» - чотири

Станом на 22 лютого на червоному рівні епіднебезпеки залишаються п'ять областей - Закарпатська, Івано-Франківська, Луганська, Рівненська та Хмельницька. На жовтому - Львівська, Полтавська, Харківська та Чернівецька області. Решта регіонів та Київ - на помаранчевому рівні.
23.02.22 — 2115