Контракты.ua

1039  —  13.08.19
Горит "Святая Русь": Пожар охватил пассажирский теплоход в РФ
Горит

Причины возгорания пока не установлены.

В Нижегородской области Российской Федерации в затоне Сибирский городского округа Бор произошел пожар на пассажирском трехпалубном теплоходе “Святая Русь“. Об этом сообщает местное издание “Нижегородская правда“.

Прежнее название судна - “Родина“. На место уже выехали оперативная группа управления, пожарно-спасательные подразделения. Площадь пожара по предварительным данным составила 50 квадратных метров. Теплоход пытаются потушить пожарные катера.

Судно находилось на ремонте в доке. Известно, что оно не эксплуатируется с 2018 года.


 

Статьи по теме
"Сталінські традиції". За крейсер "Москва" заарештовано главу Чорноморського флоту РФ – ГУР

Кремль у "сталінських традиціях" почав шукати винних за провал широкомасштабного вторгнення Росії в Україну, заарештовано главу Чорноморського флоту РФ віцеадмірала Ігоря Осипова. Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міноборони.
17.05 — 1273

Путін лягає під скальпель: з'явилися перші подробиці майбутньої операції диктатора
Путін лягає під скальпель: з'явилися перші подробиці майбутньої операції диктатора

Кремлівський "фюрер" готується до операції, яка має відбутися найближчими днями. Лікарі кажуть, що відтягувати більше не можна. А численні експерти переконані, що рак, на який хворіє Путін, прогресує, і це сильно відбивається на зовнішньому вигляді диктатора.
17.05 — 3983

"Російському режиму кінець": Клімкін пояснив, що означає вихід McDonald's з ринку РФ

Найбільша у світі мережа закладів швидкого харчування McDonald's остаточно вирішила піти з ринку РФ. Це означає, що "путінському режиму в Росії кінець".
17.05 — 920