Контракти.ua

1662  —  30.01.19
Vodafone повышает тарифы на 25%
Vodafone повышает тарифы на 25%

C 15 февраля подорожают пакеты Vodafone Unlim 3G Plus і Vodafone Unlim 3G.

Мобильный оператор Vodafone Украины с 15 февраля 2019 повышает стоимость пакетов услуг, включая 3G. Об этом сообщается на сайте мобильного оператора. Речь идет о пакетах Vodafone Unlim 3G Plus и Vodafone Unlim 3G. С 15 февраля 2019 стоимость пакета услуг Vodafone Unlim 3G Plus на 4 недели составит 125 грн вместо 100 грн.

Стоимость пакета услуг Vodafone Unlim 3G на 4 недели составит 75 грн вместо нынешних 65 грн.

Ранее сообщалось, что Киевстар и lifecell подняли цены на мобильную связь перед Новым годом. В частности, 12 декабря 2018 lifecell повысил большую часть своих тарифов - от 33% до 75%. Таким образом, ряд тарифов оператора выросли на 25-30 грн, а некоторые на сумму от 40 до 75 грн. «Киевстар», в свою очередь, решил отменить часть старых дешевых и других тарифов, которых у него около 200.

Напомним, «большая мобильная тройка» перевыполнила план по покрытию Украины сотовыми сетями 4G/LTE. За год после тендера, прошедшего в начале марта 2018 года, «Киевстар», «ВФ Украина» (Vodafone) и «Лайфселл» (lifecell) обязаны были охватить «четвертым поколением» все областные центры. А в течение 42 месяцев – все населенные пункты, число жителей которых превышает 10 тыс. человек. На деле же сетями четвертого поколения к концу года могли пользоваться только половина украинцев.

Статьи по теме
“Героїчні будні кожного дня”: відновлення зв’язку на Херсонщині
“Героїчні будні кожного дня”: відновлення зв’язку на Херсонщині

З самого початку деокупації і до сьогодні, попри постійні обстріли та небезпеку, команда Укртелеком продовжує працювати над відновленням зв’язку, щоб забезпечити херсонців і мешканців області безперебійними послугами інтернету та телефонії. 
02.05 — 676

Аеропорт в Україні можуть відкрити вже цього року: який саме і від чого це залежить
Аеропорт в Україні можуть відкрити вже цього року: який саме і від чого це залежить

В Україні після новин про перемовини з авіаційними регуляторами в США та ЄС знову пожвавились розмови про відкриття одного з аеропортів. Експерти називають три можливі варіанти (Львів, Ужгород та Київ), розповідають про візити комісій, які регулярно інспектують стан летовища.
20.03 — 570

Збільшення цін на цемент: що вплинуло на виробництво автоклавного газобетону
Збільшення цін на цемент: що вплинуло на виробництво автоклавного газобетону

Російська агресія принесла на територію України чимало руйнувань: для відновлення зруйнованих житлових будинків, заводів, транспортних розвʼязок нашій державі доведеться витратити десятки мільйонів тонн чистого цементу. Проте, на жаль, за передбаченнями та оцінками експертів галузі, імовірно, для післявоєнної відбудови такої кількості будматеріалу нашій країні не вистачатиме.
28.02 — 695