Контракти.ua

12037  —  14.12.09
Гольф було презентовано на XXIII Генеральній Асамблеї НОК
Гольф було презентовано на XXIII Генеральній Асамблеї НОК

11 грудня 2009 року відбулася звітна ХХІII Генеральна Асамблея Національного олімпійського комітету України, на якій керівництво Всеукраїнської федерації гольфу презентувало НОКу план розвитку гольфу, в рамках включення цього виду спорту до офіційної програми Олімпійських Ігор 2016 та 2020 років.  

 

В центрі уваги ХХІII Генеральної Асамблеї НОКу були підсумки роботи за рік, підготовка до XXI зимових Олімпійських ігор у Ванкувері та І літніх Юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі, презентація регбі-7 та звичайно велика увага була приділена гольфу, як одному з  двох видів спорту знову прийнятих до олімпійської родини. В роботі Асамблеї взяли участь президенти національних олімпійських федерацій, голови обласних відділень НОК, голови фізкультурно-спортивних товариств, атлети-олімпійці та тренери.

 

Всеукраїнська федерація гольфу детально презентувала програму та план розвитку гольфу на найближчі роки, розповіла про перспективи даного виду спорту для України. Серед першочергових кроків у напрямку розвитку гольфу варто зазначити: організацію активного та систематичного процесу тренувань майбутніх олімпійців, появу муніципальних полів, початок втілення державної програми підтримки гольфу, відкриття молодіжних шкіл, що готуватимуть нових професійних спортсменів.

 

Олег Корбан, Президент Всеукраїнської федерації гольфу: «Головним є те, що на сьогоднішній день ми маємо вже не тільки бажання, але й реальні можливості підняти український гольф на якісно новий рівень та належним чином представити Україну на літніх Олімпійських іграх 2016 та 2020 років. Я вважаю, що перемога гольфу є закономірною, адже ще у 1900 та 1904 роках гольф був у програмі Олімпійських ігор. Нажаль, аж до сьогоднішнього дня, гольф переживав досить тривалу зупинку в Олімпійському розвитку, адже свого часу організаційні проблеми переважили у вирішенні питання про подальшу участь гольфу в міжнародній першості. З того часу гольф неодноразово намагалися повернути до Олімпійської програми, але вдалося це зробили лише зараз, коли 120 національних федерації об’єдналися з метою спільного розвитку. Результати були досягнуті значні, і як приклад наведу реальні аналітичні дані: кожного дня телебачення 216 країн світу показують більш ніж 80 годин трансляцій турнірів з гольфу на 35 мовах».

 

 

Отримання додаткової інформації

Ольга Савельєва

8-067-214-13-39

os@adjutant.com.ua

Статьи по теме
Чому військові звертаються до наркотиків після бойових дій і як це подолати?
Чому військові звертаються до наркотиків після бойових дій і як це подолати?

Дізнайтесь про основні причини вживання наркотиків серед військових після бойових дій ▶︎ Ефективні методи боротьби із залежністю ☎︎ +380(67)4004477 ▶︎ Наркологічний центр "Брік" – 1 крок до відновлення!
20.11 — 539

Наркотики і залежність: чому «один раз спробувати» може стати початком проблем?
Наркотики і залежність: чому «один раз спробувати» може стати початком проблем?

Чому навіть одна спроба наркотиків може призвести до розвитку залежності та серйозних наслідків ✅ Як впливають наркотики на мозок та психіку ✅ Чому важливо звертатися за допомогою ☎️ +380(97)2669696
11.11 — 421

Почему важно понимать, что контроль над употреблением наркотиков невозможен?
Почему важно понимать, что контроль над употреблением наркотиков невозможен?

Почему контроль над употреблением наркотиков невозможен и как признание проблемы помогает в лечении ▶︎ Какие существуют эффективные программы помощи специалистов для выздоровления ☎︎ +380 (50) 9333260
05.11 — 453