Контракти.ua

3956  —  29.05.18
Испытан дрон для эвакуации раненых
Испытан дрон для эвакуации раненых

Дрон полностью беспилотный. Дрон могут использовать военные и медики.  

Компания Urban Aeronautics впервые продемонстрировала в действии беспилотный летательный аппарат Cormorant, предназначенный для транспортировки раненых. Участие других людей необходимо для погрузки и разгрузки, но пилота на борту Баклана (так переводится название дрона) нет. С ранеными, находящимися в сознании, возможна видеосвязь.

Аппарат способен перемещаться со скоростью до 160 км/ч на расстояние до 30 км. По словам компании, Cormorant может летать даже при более сильном ветре, чем тот, с которым справляется пилотируемый вертолет.

Корпус из пластика, армированного углеродным волокном, делает дрон менее заметным для радаров, а конструкция выхлопной системы уменьшает заметность в инфракрасном диапазоне, так что транспортное средство предназначено в первую очередь для военных. Однако теоретически его могли бы использовать также гражданские спасатели и медики скорой помощи.

Статьи по теме
Гідролокація та підводні дрони
Гідролокація та підводні дрони

Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.
05.02 — 370

Застосування 3D друку у виробництві дронів та інноваційних матеріалів
Застосування 3D друку у виробництві дронів та інноваційних матеріалів

Значення 3D-друку у виробництві дронів.
29.01 — 389

Ексголова Google наполягає на розгортанні в Україні дронів-камікадзе на основі ШІ – ЗМІ
Ексголова Google наполягає на розгортанні в Україні дронів-камікадзе на основі ШІ – ЗМІ

Технологія розпізнавання цілей, яка базується на штучному інтелекті, дозволяє завдавати ударів у тилу противника навіть без допомоги GPS.
27.01 — 410