Контракти.ua

2493  —  06.11.17
В Украине действуют автономные группы наемников России – Осмаев
В Украине действуют автономные группы наемников России – Осмаев

В Украине действуют автономные группы наемников Российской Федерации.

Об этом заявил муж убитой военнослужащей Амины Окуевой Адам Осмаев в интервью Цензор.НЕТ.

На вопрос понимает ли Осмаев кто убийца, он ответил положительно.

"Зачем сейчас лишний раз это озвучивать? Те же, кто и первый раз делал. Без всяких сомнений. Как исполнитель, возможно и Кадыров, один из организаторов. Заказчик – это Москва", – сказал он.

Осмаев заявил, что у организаторов есть группы наемников, которым они дают задание – совершенно разным автономным группам, но одно и то же задание, добавив, что кто его первым выполнит, тот получает вознаграждение.

"Вот так они действуют. Я уверен, что здесь несколько групп, которые выполняют эти задания", – подчеркнул он.

Кроме того, Осмаев не исключает возможность того, что убийство Окуевой и покушение на народного депутата Игоря Мосийчука связаны между собой.

"Да. Может быть, исполнители разные, но организатор – один и тот же, это все идет из России", – сказал он.

Статьи по теме
Підрив Каховської ГЕС. Причини, наслідки та висновки. Огляд думок
Підрив Каховської ГЕС. Причини, наслідки та висновки. Огляд думок

У ніч проти 6 червня російські окупанти підірвали Каховську ГЕС: за офіційною інформацією гребля знищена і не підлягає відновленню. Вода з водосховища стрімко тече униз за течією Дніпра. Під ризиком затоплення опинилися десятки населених пунктів, тисячі людей перебувають у критичних зонах і потребують негайної евакуації. Ми зібрали для вас декілька думок з соцмереж щодо причин та наслідків жахливого терористичного акту, який, за деякими твердженнями, дорівнює нанесенню ядерного удару або Чорнобильській катастрофі.
06.06.23 — 1075

Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный
Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный

Игаль Левин: "Они не останавливаются", — такими словами недавно описал российскую агрессию украинский генерал Валерий Федорович Залужный — главнокомандующий Вооруженными силами Украины. Вот эти слова Железного генерала — ключ к пониманию происходящего.
17.05.23 — 1155

Том Купер. Війна в Україні 25 квітня 2023. Для перемоги українцям потрібні власні «креативні рішення»
Том Купер. Війна в Україні 25 квітня 2023. Для перемоги українцям потрібні власні «креативні рішення»

Новий звіт Тома Купера, насправді, містить небагато нового. росіяни й далі мають перевагу в повітрі та артилерії, постійно атакують, але зазнають втрат і, фактично, не посуваються. ЗСУ, на думку аналітика, не готові до широкого контр-наступу, але тримають Бахмут й інші критичні точки на Донбасі та мають певні успіхи, в кількох місцях форсувавши Дніпро в районі Херсона. Українцям потрібні певні «креативні рішення», щоб перемогти, не покладаючись лише не допомогу Заходу й розраховуючи, найперше, на власні сили. Будемо сподіватися, що такі рішення не забаряться.
26.04.23 — 643