Контракти.ua

12226  —  05.07.17
3 1 серпня в Україну можна буде безмитно ввозити Тойоти, Лексуси і Хонди, вироблені в Канаді
3 1 серпня в Україну можна буде безмитно ввозити Тойоти, Лексуси і Хонди, вироблені в Канаді

Як нещодавно стало відомо, з першого серпня на територію України можна буде завозити б/в автомобілі канадського виробництва абсолютно без мита. На нові автомобілі, при цьому, ставиться мито в 7%, але за вісім років воно також стане нульовим.

Це, безперечно, дуже хороша новина, але що ми знаємо про канадський автопром? Які ж автомобілі там виробляють і чи виробляють взагалі? Та, як виявилося, так – виробляють. Для початку виключно канадський позашляховик Knight, вироблений на заводі бронетехніки, і відомий не тільки вражаючими розмірами, при яких у нього в багажнику можна легко возити ще один невеликий автомобільчик, але й не менш вражаючою ціною – базова комплектація коштує 630 000 доларів.

Також є відмінний канадський бренд квадроциклів і мотовсюдиходів “Can-Am”. Ця компанія, безумовно, в своєму сегменті – лідер ринку, але навряд чи дасть в ваше стійло залізного коня для щоденних поїздок.

А на цьому, власне, канадські марки автомобілів і закінчуються. І саме час було б трохи зажуритись, підняти руки і закричати в небо: “Так навіщо ж ви прийняли це безмитне ввезення?!!!”, але є одне “АЛЕ”. Справа в тому, що в Канаді розміщено виробництва і таких відомих марок, як: Toyota (з Lexus), Honda (з Acura), Ford (з Lincoln), Dodge / Chrysler, GM (GMC, Chevrolet і Buick) та Volkswagen (німці мають контракт з Chrysler на виробництво їх мінівена в Канаді). І так-так-так, саме на ці автомобілі, які вироблені в Канаді, і буде поширюватися в результаті нульове мито.

І тут виникає справедливе запитання про те, що Канада якось далеченько від України, і просто так звідти машину не прижениш – це однозначно морське перевезення і, що виникає разом з ним, націнка за доставку. Але не поспішайте знову підіймати руки і кричати в небо – нульове мито поширюється і на ті автомобілі, які вже ввезені в Європу. Тобто не обов’язково замовляти авто з Канади, можна знайти “Made in Canada” в одній з країн ЄС і везти авто звідти.

Що ж, я вже передбачаю нову касту професіоналів на українському ринку автомобілів “професійний шукач канадських авто в Європі недорого”, але в будь-якому випадку – це дуже й дуже хороша новина. Україна стабільно рухається в західному напрямі, а це не може не радувати.

Автор: Віктор Сокуренко

Статьи по теме
Безкоштовна гра в Pin Up ігрові автомати
Безкоштовна гра в Pin Up ігрові автомати

Особливості демо-режиму ресурсу Пін ап та його переваги. Як грати в гральні автомати безкоштовно. Що потрібно враховувати під час гри в демо.
20.07.22 — 4241

На Кубі заборонили долар. Переполохані кубинці продають американську валюту за безцінь
На Кубі заборонили долар. Переполохані кубинці продають американську валюту за безцінь

Не привозити з собою доларів просять туристів кубинці, адже американську готівку виводять з обігу. Через санкції США острівна держава не може збувати "зелені". Громадянам, які і так пережили цьогоріч грошову реформу, дали тиждень, аби вони перевели свої депозити з іноземної валюти в національну.
14.06.21 — 1296

Жертвы сами отдают деньги. Как работает новая схема автомобильных мошенников
Жертвы сами отдают деньги. Как работает новая схема автомобильных мошенников

Как сделать так, чтобы жертва сама отдала деньги преступнику? Подбросить в авто записку. При этом в ней никаких угроз – только номер телефона.
24.12.20 — 947