Контракти.ua

29.12.2017 — планета Земля — Радіо Свобода — 29669
фотография, мир, фотоподборки, итоги
2017: Рік у фотографіях

Інаугурація Дональда Трампа започаткувала рік, багатий на події, включаючи військові перемоги над бойовиками угруповання «Ісламська держава» в Сирії та Іраку, антиурядові протести в Росії та терористичні атаки в багатьох країнах. Ця галерея пропонує деякі зі значущих історій 2017 року

Святкування Маланки – ;невід’ємна частина життя жителів Красноїльська, що на Буковині (Україна). Цілий рік вони готують маски, зброю та музичні інструменти, роблять із соломи величезних ведмедів та вивчають пісні і танці. 13 та 14 січня Маланка заходить у кожну хату, щоб прогнати з подвір’я злі сили, привітати господарів зі святом та отримати винагороду. Хода триває майже добу, а ввечері 14 січня всі Маланки збираються в центрі села, щоб позмагатися за звання найкращої. (Радіо Свобода / Сергій Коровайний)

Рятувальники на місці аварії вантажного літака у селі в Киргизстані, в результаті якої загинули 35 жителів та чотири члени екіпажу. 16 січня 2017 року. (epa / Ігор Коваленко)

44-й президент США Барак Обама вітає свого наступника Дональда Трампа під час його візиту на чай до сім’ї Обами в Білому домі у Вашингтоні ще до того, як відбулася інавгурація Трампа. 20 січня 2017 року. (Reuters / Jonathan Ernst)

Рані, трансгендерна людина, посміхається під час підготовки до вечірки в Пешаварі, що на північному заході Пакистану, 22 січня 2017 року. (Reuters / Caren Firouz)

Танки на подвір’ї багатоквартирного будинку у місті Авдіївці, що неподалік окупованого російськими гібридними селами Донецька, 1 лютого 2017 року. (Reuters / Гліб Гаранич)

14-річний хлопець, що приїхав із Афганістану, миється взимку біля старого вагона, де він знайшов притулок разом з іншими мігрантами в Белграді, Сербія, 11 лютого 2017 року. (AP / Muhammed Muheisen)

Біженка із Сирії Бараа Гадж Халаф (зліва) цілує батька Халеда, в той час як її мати Фатум (праворуч) плаче, після прибуття до міжнародного аеропорту О’Хеер у Чикаго, штат Іллінойс у США, 7 лютого 2017 року. Їм довго не вдавалось приїхати через обмеження на в’їзд до США громадян семи мусульманських країн, включаючи Сирію. (Reuters / Kamil Krzaczyński)

Люди вогниками екранів мобільних телефонів протестують проти планів пом’якшення антикорупційних законів у Бухаресті, Румунія, 26 лютого 2017 року. (AP / Vadim Ghirda)

Чоловік несе на руках свою дочку і плаче, підходячи з підконтрольної угрупованню «Ісламська держава» частини Мосула до позицій іракських сил. 4 березня 2017 року. (Reuters / Goran Tomašević)

Мітинг проти «Закону про дармоїдів», Мінськ, Білорусь, 15 березня 2017 року. Тисячі білорусів протестували проти закону, який запроваджував додаткові податки для безробітних людей (РВЄ/РС)

Російські спецпризначенці затримали протестувальницю, Москва, 26 березня 2017 року. Понад тисячу осіб заарештували тоді у різних містах Росії під час найбільших антиурядових протестів за багато років (EPA/ Максим Шипенков)

Військова та її дитина відвідують виставку квітів, що є частиною урочистостей, присвячених 105-річчю з дня народження небіжчика колишнього керівника КНДР Кім Ір Сена в Пхеньяні, Північна Корея, 16 квітня 2017 року. (EPA-EFE / How Hwee Young)

Турки святкують після голосування на референдумі, який дав президентові країни Реджепові Тайїпу Ердогану надзвичайно широкі повноваження. Стамбул, 16 квітня 2017 року. (Getty Images/ NurPhoto/ Jodi Hilton)

Затоплений будинок біля мідної шахти «Рошія-Поєнь» біля села Ґямена, Румунія, 21 квітня 2017 року. Село затоплює внаслідок гірничої діяльності (РВЄ/РС, Amos Chapple)

Сирійський чоловік несе тіло мертвої дитини. Як пізніше з’ясувало розслідування ООН, це була хімічна атака сирійських урядових військово-повітряних сил проти утримуваного повстанцями міста Хан-Шейхун. 4 квітня 2017 року (Reuters / Ammar Abdullah)

Фіналісти радіють виходу у фінал пісенного конкурсу «Євробачення-2017» на сцені після змагань у першому півфіналі. Цього року конкурс відбувся у Києві, в Міжнародному виставковому центрі (AFP / Сергій Супінський)

Представники Європарламенту та Ради Європи 17 травня 2017 року підписали документ у Страсбурзі, який формалізує довгоочікувану угоду про лібералізацію візового режиму з Україною. Угоду підписали Антоніо Таяні, президент Європарламенту, і Кармело Абела, міністр внутрішніх справ Мальти, яка головувала в ЄС. Президент України Петро Порошенко, присутній на церемонії, заявив, що підписання угоди є знаковою подією в історії України

Іранські поліцейські допомагають цивільним особам утекти з будівлі парламенту в Тегерані під час нападу на цю будівлю. 7 червня 2017 року (EPA-EFE / Omid Wahabzadeh)

Полум’я та дим охоплюють житловий будинок у Лондоні, 14 червня 2017 року. У вогні загинула 71 людина, включно з дітьму. У грудні розпочалося офіційне розслідування причин катастрофи (Reuters / Toby Melville)

Президент Росії Володимир Путін уперше зустрівся з президентом США Дональдом Трампом під час саміту «Групи двадцяти» у Гамбурзі, Німеччина, 7 липня 2017 року (Reuters / Carlos Barría)

11 липня 2017 року: домовини ще 71 жертви масових вбивств у Сребрениці в Боснії і Герцеговині чекають на перепоховання. Кожного року ховають все нових загиблих під час трагедії у Сребрениці 1995 року, чиї останки впізнають. У листопаді міжнародний трибунал ООН визнав колишнього командира боснійських сербів Ратка Младича винним у геноциді босняків у Сребрениці (РВЄ/РС, Midhat Poturović)

Двоє учасників мітингу, організованого грузинськими студентами та активістами біля села Бершуеті, що прилягає до сепаратистського регіону Південної Осетії, протестують проти того, що Росія потай пересуває лінію адмінкордону з рештою Грузії, здійснюючи «повзучу окупацію», 7 серпня 2017 року (РВЄ/РС, Мзія Саґанелідзе)

Усейн Болт (в центрі) з Ямайки реагує, зазнавши травми під час фіналу чоловічої естафети 4×100 метрів на міжнародному чемпіонаті світу з легкої атлетики у Лондоні, 12 серпня 2017 року (EPA-EFE / Srdjan Suki)

Військові Польщі на параді в Києві з нагоди Дня Незалежності України, 24 серпня 2017 року. Вперше Хрещатиком пройшли парадом не тільки українські військові, а й представники армій країн НАТО. А до Києва прибули міністри оборони різних західних країн, в тому числі міністр оборони Сполучених Штатів Америки Джим Маттіс (ера / Сергій Долженко)

Афганські поліцейські намагаються врятувати дитину під час атаки бойовиків на шиїтську мечеть в Кабулі, 25 серпня 2017 року (Reuters / Omar Sobhani)

Волонтери допомагають тягнути човен із врятованими після тропічного буревію «Гарві» у східному Г’юстоні, штаті Техас, США, 28 серпня 2017 року (Reuters/ Adrees Latif)

Майже через 100 років після більшовицького Жовтневого перевороту працівник миє статую Володимира Леніна в Санкт-Петербурзі, 28 вересня 2017 року (AFP / Ольга Мальцева)

Пожежа після вибуху на військових складах біля міста Калинівка у центральній Україні. Близько 30 тисяч людей евакуювали. 27 вересня 2017 року (Reuters / Гліб Гаранич)

Жінка з каталонським прапором на спині йде поміж бюлетенів, розкиданих прихильниками незалежності Каталонії, під час протестів у Барселоні, 1 жовтня 2017 року (AP / Emilio Morenatti)

Шпиталь у контрольованому повстанцями місті Дума в Сирії, 26 жовтня 2017 року. Семеро людей загинули внаслідок обстрілу житлових кварталів – за повідомленнями, його здійснили сили прихильників урядового режиму (EPA-EFE / Mohammed Badra)

Фоторепортери допомагають біженці-рохінджа вийти з річки після втечі з М’янми у Бангладеш, 1 листопада 2017 року (Reuters / Hannah McKay)

Афганські жінки збирають шафран у провінції Герат, що у західному Афганістані, 5 листопада 2017 року. Шафран є найдорожчою у світі спецією, і афганський уряд закликає фермерів вирощувати шафран, а не опіумний мак (EPA-EFE / Jalil Rezayee)

22-річний український солдат на псевдо «Піксель» рубає дрова – єдине джерело опалення в селі Піски, неподалік окупованого російськими гібридними силами Донецька, на сході України. 2 грудня 2017 року (РВЄ/РС, Мар’ян Кушнір)

Співробітники Служби безпеки України затримали колишнього президента Грузії, лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі 5 грудня 2017 року. Під час затримання силовики зіткнулися із блокадою протестувальників, що підтримують Саакашвілі, які буквально «дістали» його з авта спецслужб і зірвали операцію. (AP / Євген Малолєтка)

Палестинці палять шини під час сутичок з ізраїльськими солдатами в місті Рамалла, Західний берег річки Йордан, під час протестів проти президента США Дональда Трампа та його рішення визнати Єрусалим столицею Ізраїлю, 8 грудня 2017 року (AP / Nasser Nasser)

Фоторепортажі
З батьком, дітьми та молодим коханим: Мадонна поділилася рідкісним сімейним фото

З батьком, дітьми та молодим коханим: Мадонна поділилася рідкісним сімейним фото

Поп-діва опублікувала сімейний знімок на честь Дня подяки. У четвертий четвер листопада у США відзначається одне з головних національних свят – День подяки. Головна традиція цього дня – зібратися із сім'єю та друзями за святковим столом. І хоча цього року він випадав на 28 листопада, селебріті продовжують ділитись сімейними фотографіями. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA. Так, 66-річна Мадонна опублікувалаусвоєму Instagram серіюзнімків, присвяченихцьомудню. На них вона знята зі своєю великою родиною – 93-річним батьком Сільвіо Ентоні Чікконе, доньками – 28-річною Лурдес, 18-річною Мерсі та 12-річними близнюками Стеллою та Естер, а також синами – 24-річним Рокко та 19-річним Девідом. У співачки двоє біологічних дітей та четверо прийомних. "Ми народжуємось у сім'ях і створюємо свої. Згодом я все більше ціную ці мікрокосмоси життя, які танцюють навколо мене і щодня дають мені уроки. Моя сім'я пережила багато втрат цього року. Мій батько все витримав з гідністю. Дивитись, як він плаче на цвинтарі, коли ми ховали мого брата Крістофера, одразу після того, як він втратив дружину – це був момент, який я ніколи не забуду. Провести час із ним та всіма моїми дітьми на День подяки було Ліками для Душі”, — написала Мадонна під фото. Також на знімках зазнімкований і коханий співачки – 28-річний Акім Морріс. Зазначимо, раніше 66-річна Мадонна потрапила під приціл папараці. Зірка помітили у Мідтауні, коли вона у супроводі охорони йшла до своєї машини.
03.12.2024 — 7 — 136

У Києві показали нові кадри наслідків атаки дронів

У Києві показали нові кадри наслідків атаки дронів

Російські окупанти ввечері 28 листопада атакували Київ дронами. З'явилися нові кадри наслідків атаки. Про це пише РБК-Україна з посиланням на Київську міську військову адміністрацію в Telegram.Про це повідомляють Контракти.UA. КМВА опублікувала кадри наслідків російської атаки дронів у Дніпровському районі. Внаслідок падіння уламків у Дніпровському районі була пошкоджена будівля поліклініки. Раніше КМВА повідомляла, що у лікарні була пожежа. Також внаслідок атаки пошкодженні сусідні з лікарнею будинки. Там вибиті вікна, пошкоджені стіни. Атака на Київ Повітряну тривогу у Києві оголосили о 22:40 28 листопада. Пізніше у столиці оголосили повторну тривогу. Повітряні сили попередили про загрозу дронів. У Києві працювала протиповітряна оборона по ворожих безпілотниках. Відомо, що у Дніпровському районі впали уламки. За словами міської влади, сталося загоряння зовнішньої обшивки будівлі поліклініки. Внаслідок атаки постраждала людина. Крім того, зафіксоване падіння уламків у Святошинському районі. Там був пошкоджений об'єкт інфраструктури.  
29.11.2024 — 8 — 1194

У Києві сапери вилучили уламки російської ракети Х-55

У Києві сапери вилучили уламки російської ракети Х-55

Піротехніки ДСНС виявили у Києві залишки авіаційної крилатої ракети росіян Х-55. Вони впали в одному з районів столиці під час російської атаки. Про це пише РБК-Україна з посиланням на ДСНС. Про це повідомляють Контракти.UA. У ДСНС зазначили, що уламки ракети, хоч і не становили прямої загрози для населення, могли стати небезпечними без оперативного втручання. Масований обстріл України Нагадаємо, сьогодні, 28 листопада, Росія завдала нового масованого удару по Україні, випустивши 91 ракету та 97 дронів. Під ударом була енергетика. Повітряні сили ЗСУ зазначали, що зафіксовано 12 влучань, в основному в об’єкти паливно-енергетичного сектору. Рятувальники заявили, що пошкодження є у 14 областях України.  
29.11.2024 — 5 — 935

Джордж Клуні в молодості: який вигляд мав голлівудський красень до того, як став дуже знаменитий

Джордж Клуні в молодості: який вигляд мав голлівудський красень до того, як став дуже знаменитий

Він — один із найвідоміших акторів у світі, на рахунку якого багато хороших ролей. Акторові Джорджу Клуні зараз 63 роки, і він справжня суперзірка. За свою багаторічну кар'єру він встиг стати лауреатом "Оскара", "Золотого глобуса" та BAFTA.Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA. 2009 року він був названий журналом Time одним із 100 найвпливовіших людей світу, також актор підтримує Україну, як і його дружина Амаль. Популярність до Клуні прийшла після виходу телесеріалу "Швидка допомога", в якому він знімався від 1-го до 6-го сезону і виконував роль педіатра Дага Росса. Однак до цієї зіркової ролі Клуні пробував себе в інших проєктах, які не набули такої популярності. Нижче в нашій добірці архівних фотографій ви можете подивитися, який вигляд він мав до того, як став мільйонером і суперзіркою. Джордж Клуні / Фото: Getty Images
28.11.2024 — 6 — 1199

Українські полярники розповіли про незвичний бейбі-бум на острові Галіндез

Українські полярники розповіли про незвичний бейбі-бум на острові Галіндез

Вже близько 900 гнізд мають яйця. На острові Галіндез біолог Світозар Давиденко, член 29-ї Української антарктичної експедиції, зафіксував вже майже 4 тисячі субантарктичних пінгвінів. Щороку їхня кількість зростає, і ці птахи все частіше займають околиці станції "Академік Вернадський". Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA. Про це повідомив Національний антарктичний науковий центр. Відзначається, що близько 900 гнізд уже мають яйця – здебільшого по два. Пінгвіни, чергуючись, висиджують їх: поки один з птахів годується в океані, інший охороняє яйце.Через 34-36 днів після початку гніздування очікується вилуплення пташенят, орієнтовно до середини грудня.  На відміну від субантарктичних пінгвінів, королівські та імператорські птахи не оселяються в цьому регіоні, хоча інколи й відвідують станцію. "Нагадуємо, що українські вчені проводять спостереження за пінгвінами та іншими птахами в контексті зміни клімату. Міграція субантарктичних пінгвінів за останні 20 років є одним із беззаперечних доказів потепління в Антарктиці", - йдеться в повідомлені. Нагадаємо, вчені NASA знайшли тунелі для ядерних ракет, заховані під льодовим щитом Гренландії.
26.11.2024 — 8 — 1498