Контракти.ua

23.12.2013 — ria.ru — 46164
новости, фотография, 2013
Лучшие фотографии РИА Новости за 2013 год

Профильная редакция российского РИА Новости выбрала самые интересные снимки, сделанные в 2013 году фотокорреспондентами Агентства. 9 декабря 2013 года на официальном сайте президента России был опубликован «Указ о мерах по повышению эффективности деятельности государственных СМИ», согласно которому агентство «РИА Новости» будет ликвидировано, а на его базе будет создано «Международное информационное агентство „Россия сегодня“».

Директор Государственного музея изобразительных искусств имени А.С. Пушкина Ирина Антонова на открытии выставки "1000 лет золота инков" в ГМИИ имени А.С. Пушкина.

Игрок "Олимпиакоса" Кайл Хайнес (слева) и игрок "Химок" Пол Дэвис в матче раунда "Топ-16" баскетбольной Евролиги 2012/13.

Люди стоят у собора Святого Павла, где проходит церемония прощания с экс-премьером Великобритании Маргарет Тэтчер.

Священнослужитель на церемонии освящения Никольского морского собора в Кронштадте

Активист Greenpeace в костюме белого медведя на месте нефтяных разливов на Мамонтовском месторождении в Ханты-Мансийском округе.

Певица, телеведущая Оля Полякова на X скачках

Дети из коммуны "Пьедрита" (камешек) играют в баскетбол на улице "23 января" в Каракасе.

Украинец Богдан Бондаренко во время соревнований по прыжкам в высоту на турнире по легкой атлетике "Московский вызов".

Президент России Владимир Путин и президент США Барак Обама во время встречи в рамках саммита G8 в Северной Ирландии.

Мальчик из семьи сирийских беженцев в одном из домов в городе Хальба на севере Ливана

Фрагмент перформанса Оли Кройтор "Без названия" на фестивале "Архстояние 2013. Лето" в Калужской области.

Церемония открытия Музея Победы в Отечественной освободительной войне (Корейской войне) в Пхеньяне.

Первое вертолетное шоу "Ночная Москва" в международном выставочном центре Крокус Экспо в Москве.

Наводнение в Благовещенске.

Президент России Владимир Путин после церемонии прощания с заслуженным тренером России по дзюдо Анатолием Рахлиным в Санкт-Петербурге.

Чемпионат мира по легкой атлетике в Москве, финальный забег на 100 метров. Усэйн Болт финиширует первым.

Пострадавшее от паводка село Владимирское Благовещенского района.

Сирийцы-христиане, отец и дочь, осматривают свой дом в центре Хомса, покинутый ими во время военных действий.

Ополченец в одном из домов в центре сирийского города Маалюля

Последствия массовых беспорядков у станции

Ветеринар демонстрирует журналистам окольцованного стерха, найденного местными жителями в Тюменской области, в московском аэропорту

Мусульмане в день праздника жертвоприношения Курбан-байрам в павильоне выставочного центра "Сокольники".

Агитационные плакаты кандидата в президенты Грузии Георгия Маргвелашвили на улице Тбилиси.

Вид с вертолета на атомный ледокол

Американская актриса и певица Пэрис Хилтон во время презентации своего нового клипа на песню Good Time в Buddha-Bar в Санкт-Петербурге.

Член клуба зимнего плавания

Член клуба зимнего плавания

Депутаты фракции "Единая Россия" член комитета Государственной Думы РФ по физической культуре, спорту и делам молодежи Алина Кабаева, первый заместитель председателя комитета Госдумы по культуре Иосиф Кобзон, заместитель председателя комитета Госудумы по международным делам Валентина Терешкова на пленарном заседании нижней палаты российского парламента.

Факелоносцы во время эстафеты Олимпийского огня в Благовещенске.

Фотограф Денис Синяков, выпущенный из-под стражи под залог в 2 миллиона рублей, с супругой Алиной у СИЗО №1 в Санкт-Петербурге. Синяков был задержан вместе с активистами Greenpeace и членами экипажа ледокола Arctic Sunrise при попытке высадится на платформу

Столкновения сторонников евроинтеграции Украины с бойцами сил правопорядка во время беспорядков возле здания Администрации президента Украины на Банковой улице в Киеве.

Сотрудники спецподразделения милиции "Беркут" и коммунальных служб во время штурма лагеря сторонников евроинтеграции на площади Независимости в Киеве.

Президент России Владимир Путин, канцлер Германии Ангела Меркель и Президент Южно-Африканской Республики (ЮАР) Джейкоб Зума на представлении фрагмента из балета

Факелоносец во время Эстафеты Олимпийского огня в Нарьян-Маре.

Активист движения ЛГБТ (в центре) во время празднования Дня ВДВ на Дворцовой площади в Санкт-Петербурге.

Победительница конкурса "Мисс Вселенная 2013" из Венесуэлы Габриэла Ислер (слева) и "Мисс Вселенная – 2012" Оливия Калпо на церемонии награждения в Крокус Сити Холле.

Pежиссер Димитрис Папаиоанну (слева) и актер Михалис Теофанус во время показа спектакля "Первая материя" в рамках восьмого международного фестиваля "Территория" в Москве.

Факел и чаша с огнем во время репетиции зажжения Олимпийского огня в Храме Геры на полуострове Пелопоннес в Греции.

Панамский боксер Гильермо Джонс (справа) после победы в поединке за звание чемпиона мира по версии Всемирной боксерской ассоциации (WBA) в тяжелом весе против россиянина Дениса Лебедева

Иностранные рабочие в автобусе во время задержания в ходе рейда ФМС по выявлению нелегальных мигрантов в Москве.

Эвелин дос Сантос (Бразилия) в финальном забеге эстафеты 4х100 м среди женщин на чемпионате мира по легкой атлетике в Москве.

Болельщики, устроившие беспорядки во время матча 1/16 финала Кубка России по футболу между ФК

Зрители во время Эстафеты Олимпийского огня в Якутске.

Раненые в результате столкновений с полицией у площади Тахрир.

Американский актер Стивен Сигал осматривает экспонаты на международной выставке

Мужчина с жертвенным бараном в день праздника жертвоприношения Курбан-байрам в селе Итум-Кале.

Посетительница во время акции "Ночь в музее" в Государственном музее изобразительных искусств имени Пушкина в Москве.

Французские спортсменки, завоевавшие серебряные медали в финальном забеге эстафеты 4х100 м среди женщин на чемпионате мира по легкой атлетике в Москве.

Водно-массажные процедуры на пляже Адлеровского района Сочи.

Саша Кляйн и Патрик Хаусдинг (Германия) в синхронных прыжках в воду с 10-ти метровой вышки на чемпионате мира по водным видам спорта в Барселоне

Фоторепортажі
9 та 10 листопада пройшов ювілейний Kyiv Food and Wine Festival

9 та 10 листопада пройшов ювілейний Kyiv Food and Wine Festival

Фестиваль рівно десять років і один місяць тому відбувся вперше. Наступний стався через півроку, далі він проходив усе частіше, якось навіть шість разів за рік. Він змінював локації: найпершою була G13 project studio, потім він переїхав до галереї «Лавра», п’ятий пройшов у «Д12», шостий розташувався у Гідропарку, і на ці дві локації він більше не повертався. Потім він надовго розташувався у Національному експоцентрі України (ВДНГ), проходив тут не весь час, але найчастіше. Головна мета фестивалю — пропагувати українське вино. Тому більшу частину ярмарку займають стенди вітчизняних виробників. Крім цього тут обов’язково проходить «школа вина», де розказується про різні алкогольні напої, як їх виробляють, як їх правильно споживати. Пізніше до неї додалася «школа сиру». В рамках фестивалю відбувся перший великий конкурс на краще українське вино, в якому якість оцінювали не лише професіонали, але й підготовлені аматори. Його результати тоді суттєво вплинули на ставлення до вітчизняних вин. Тут відбувалося багато різних активностей: і винні забіги, і конкурси на швидкість відкриття устриць, і створювалося фестивальне вино. Кілька разів фестивалю передував «Тиждень вина». Він містив лекції, дегустації — показові або ж оціночні, а з останніх і складалося дегустаційне змагання. Ці події відбувалися на інших локаціях, причому не лише в столиці. З початком великої війни фестиваль «став на паузу», але ті ж самі люди робили трохи менший «Brave Wine: вікенд найкращого українського вина» у приміщеннях колишнього заводу «Арсенал». А вже в травні цього року і знову на ВДНГ пройшов XX Kyiv Food&Wine Festival. Зараз на фестиваль приходять тисячі людей. Багато відвідувачів знають один одного не один рік. Утворився своєрідний відкритий клуб поціновувачів українського вина. Фестиваль змінив ставлення багатьох людей до вітчизняних продуктів. Ці роки українське ставало все більш модним та якісним. За ці десять років вітчизняне виноробство пройшло величезний шлях: суттєво змінилося законодавство, кількість виноробень виросла багатократно і все частіше вони отримують ліцензію. Суттєво зросла підготовка виноробів: вони охоче вчаться, і на коротких курсах, і у вітчизняних інститутах, і часто за кордоном. Попри те, що вони мали б бути конкурентами, вони охоче діляться досвідом. Все менше лишається областей України, де ще нема офіційних виробів. Велика заслуга в цьому фестивалю Kyiv Food and Wine. Фото зроблені 10 листопада 2024 року.  
21.11.2024 — 31 — 1416

У Києві спалахнула багатоповерхівка: серед постраждалих дитина

У Києві спалахнула багатоповерхівка: серед постраждалих дитина

20 листопада у Дніпровському районі Києва спалахнула багатоповерхівка. Постраждали двоє людей, в том числі дитина. Про це пише РБК-Україна з посиланням на ДСНС Києва. Про це повідомляють Контракти.UA. "20 листопада о 07:59 надійшло повідомлення про пожежу на проспекті Соборності, 17/2. Горіла квартира на четвертому поверсі 8-поверхового житлового будинку", - йдеться у повідомленні. До прибуття перших пожежно-рятувальних підрозділів, з квартири де виникла пожежа, самостійно евакуювались жінка та дитина. "Їх було передано медикам для огляду. Також, в ході гасіння та розвідки, з верхніх поверхів було виведено 20 осіб на свіже повітря", - зазначили у ДСНС. Причину та обставини виникнення пожежі встановлюватимуть правоохоронці.
20.11.2024 — 6 — 652

У Києві автомобіль на смерть збив жінку на

У Києві автомобіль на смерть збив жінку на "зебрі"

В Подільському районі Києва водій автомобіля насмерть збив жінку. Вона йшла по пішохідному переходу. Про це пише РБК-Україна з посиланням на повідомлення поліції Києва 20 листопада. Про це повідомляють Контракти.UA. Дорожньо-транспортна пригода відбулась вчора вранці, 19 листопада. "58-річний водій автомобіля Nissan, рухаючись по вулиці Івана Вигівського, скоїв наїзд на жінку, яка перетинала дорогу по нерегульованому пішохідному переходу", - йдеться у повідомленні. Як зазначили у поліції, внаслідок автопригоди 52-річна потерпіла отримала травми несумісні з життям та загинула на місці. "Поліцейські затримали керманича авто, він був тверезий. За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі", - зазначили у відомстві. Як повідомлялося, на початку листопада в Києві на Теремках автобус на великій швидкості протаранив авто, після чого вилетів на тротуар і врізався в кіоск. Загинули люди. Крім того, днями у Хмельницькому сталася аварія, в якій автомобіль влетів у зупинку громадського транспорту. Загинуло троє людей.
20.11.2024 — 3 — 543

РФ збільшує потужності з виробництва двигунів для ракет: супутникові знімки заводів

РФ збільшує потужності з виробництва двигунів для ракет: супутникові знімки заводів

Російська Федерація веде будівництво на п’яти заводах, які виробляють твердопаливні ракетні двигуни. Про це свідчать супутникові знімки, зроблені протягом 2024 року. Про це пише РБК-Україна з посиланням на Міжнародний інститут стратегічних досліджень (IISS).Про це повідомляють Контракти.UA. Як заявив співробітник IISS Фабіан Гінц, це будівництво може бути найамбітнішим розширенням військового виробництва Росії з часів СРСР. Зокрема, супутникові знімки свідчать про те, що роботи ведуться на кількох об'єктах. Ймовірно, мова йде про модернізацію занедбаних радянських підприємств та спорудження нової інфраструктури. Знімки вказують на те, що виробництво твердопаливних ракетних двигунів розташоване в Алтайському краї, Ростові-на-Дону, поблизу Москви, Санкт-Петербурга, а також у Пермі. "Така діяльність заслуговує на увагу, адже протягом останніх 30 років її не було. Лише у 2023 році, через три десятиліття після розпаду СРСР, було зафіксовано суттєві інвестиції у сфери розширення та модернізації", - зазначив Гінц. Він зауважив, що наразі немає достовірної інформації про типи двигунів, які виробляються на території комплексу Бійськ II, що в Алтайському краї. Однак дані однієї з компаній РФ свідчать про те, що там виробляють двигуни як для радянських балістичних ракет, так і для нових ракет "Булава", що можуть нести ядерну зброю. "У розсекреченому документі ЦРУ згадується, що на цьому об'єкті могли виробляти верхню частину корпусу двигуна для ракетного комплексу Тополь", - додає Гінц. Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що Росія цієї осені розробила безпілотник під назвою "Гарпія-3". Зокрема провела його льотні випробування за участю китайських фахівців.
19.11.2024 — 5 — 886

Українські розвідники з'ясували

Українські розвідники з'ясували "начинку" російського дрона "Гербера"

Російський дрон "Гербера" імітує "популярний" у окупантів "Шахед". Він часто використовується для перевантаження української ППО. Про це пише РБК-Україна з посиланням на ГУР. Про це повідомляють Контракти.UA. За даними розвідників, Росія складає такі багатозадачні БПЛА на заводі у місті Єлабуга. "Апарат "Гербера" може нести бойову частину як камікадзе та проводити радіоелектронну розвідку, зокрема для виявлення позицій ППО та фіксації влучань інших ударних дронів", - йдеться у повідомленні. Імітація "Шахеда" Цей БПЛА імітує Shahed-136/Герань-2 та масово використовується Росією для перевантаження української протиповітряної оборони. "За рахунок використання простих матеріалів (фанера, пінопласт) "Гербера" в десятки разів дешевша за Shahed/Герань. Утім будова цього дрона містить вже звичний для російської зброї набір компонентів іноземних виробників", - зазначили в ГУР. З чого складаються ці БПЛА Дослідження збитих зразків засвідчили, що росіяни виготовляють "Герберу" за китайським прототипом з використанням завезених з Китаю іноземних компонентів. "Розробник БПЛА - китайський виробник авіамоделей Skywalker Technology Co., Ltd., який також виробляє фюзеляжі та організовує поставки комплектів в Росію. Постачання відбувається за посередництва третіх компаній", - розповіли в ГУР. Крім того: Завадозахищена антена (CRPA) дрона містить чіпи Analog Devices та Texas Instruments (США), NXP Semiconductors (Нідерланди). В універсальному польотному контролері - також компоненти, виготовлені компаніями Texas Instruments, Atmel (США), STMicroelectronics, U-Blox (Швейцарія), NXP Semiconductors (Нідерланди), XLSEMI (КНР). Для наведення на ціль пілотом (за принципом FPV-дрона) баражуючої версії БПЛА та ведення повітряної розвідки "Гербера" оснащена китайськими камерою з трьохосьовим підвісом Topotek KHY10S90 та модемом Xingkai Tech Mesh Network XK-F358. Двигун DLE60 - виробництва китайської Mile Hao Xiang Technology Co, Ltd. Влітку 2024 року ця компанія потрапила під санкції США за постачання до Росії. Використання дронів Росією у війні в Україні Російські війська постійно використовують дрони для атак по Україні. Наприклад, 17 листопада під час ракетно-дронового удару РФ використала 90 безпілотників. При цьому загарбники постійно намагаються перевантажити українську ППО, використовуючи різні види БПЛА. Наприклад, нещодавно повідомлялося, що Росія почала використовувати дрони-приманки під час атак по Україні. Вони також імітують "Шахеди". Крім того, росіяни мають у планах вийти на цілодобові атаки безпілотниками.    
18.11.2024 — 3 — 1023