Війна, день 39-й. Жахливі знахідки після відступу орків
Фотохроніка 39-го дня війны. Одного з найбільш емоційно важких днів.
Після обстрілу в Одесі, 3 квітняУкраїнські воїни на блокпосту в Бучі, 3 квітняТіла у братській могилі в Бучі, 3 квітняВолонтери Анастасія і Антон фотографуються у дворі зруйнованого обстрілами житлового будинку, під час їхнього весільного святкування в Харкові, 3 квітняСолдати серед знищених російської техніки у Бучі, 3 квітняЖінка плаче, чекаючи разом з іншими на роздачу продуктів у селі Мотижин, яке донедавна було підконтрольним російським військовим, 3 квітняЖінка вкриває сина ковдрою після втечі від війни на прикордонному переході в Медиці, Польща, 3 квітняВогнеборці працюють на місці зруйнованої будівлі після обстрілу в Одесі, 3 квітняМотижин, 3 квітняЖінка цілує чоловіка під час приготування їжі на відкритому вогні біля житлового будинку, де не було електрики, води та газу з початку російського вторгнення, Буча, 3 квітняТіла сільської голови Ольги Сухенко, її чоловіка та сина, а також чоловіка, ймовірно українського військовослужбовця, якого ще не ідентифікували, лежать у ямі за земельною ділянкою з трьома будинками, де ночували та закріпилися окупанти, Мотижин, 3 квітняЛюди готують їжу на вогні біля житлового будинку, Буча, 3 квітняЖінка після обстрілу в Одесі, 3 квітняБездиханне тіло чоловіка зі зв'язаними за спиною руками, Буча, Україна, 3 квітня
Джордж Белл знявся в «Американській історії жахів».
Один із найвищих людей у світі, якого називали «лагідним велетнем», помер у віці 67 років. Джордж Белл мав приголомшливий зріст 2,34 м.
Він не досяг свого повного зросту до 20 років і, як вважають, у нього був діагноз гігантизм, повідомляє Need To Know.Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.
Однак хвороба, яка спричиняє надмірне вироблення гормонів росту, не завадила йому в житті.
Він продовжив працювати в правоохоронних органах і грав у баскетбол у коледжі, перш ніж стати професіоналом.
2007 року він потрапив до Книги рекордів Гіннеса як «найвищий чоловік в Америці».
Крім того, він також знімався в серіалі «Американська історія жахів: Шоу виродків», де з’явився в образі самого себе.
Хоча раніше він розповідав, що має проблеми з тим, щоб поміститися в автомобілі, знайти одяг і спати в ліжку, він навчився сприймати їх такими, якими вони є, і не дозволяти їм псувати життя.
Джордж, який виріс у Портсмуті, штат Північна Кароліна, США, помер 19 березня 2025 року в оточенні друзів і сім’ї в своєму будинку в Даремі, штат Північна Кароліна.
Причина його смерті наразі невідома.
Нагадаємо, не так давно Книга рекордів Гіннеса поділилася історією найвищої жінки, яка коли-небудь жила. Навіть через 43 роки після смерті рекорд найвищої жінки в історії залишається непобитим. 16.04.2025 — 3 — 167
В Оболонському районі Києва вранці понеділка, 14 квітня, маршрутка потрапила у ДТП з автомобілем Mercedes Benz. Постраждали п'ять осіб.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на прес-службу поліції Києва.Про це повідомляють Контракти.UA.
За даними поліції, аварія сталась близько 08:40 ранку на вулиці Дніпроводській. Водій маршрутки в'їхав у вантажний автомобіль Mercedes Benz, який був припаркований з правої сторони проїзної частини.
За попередніми даними, внаслідок ДТП тілесні ушкодження отримали п’ять пасажирів автобусу, віком від 32 до 56 років. Їх з тілесними ушкодження у вигляді переломів кінцівок було доставлено до медичних закладів. А ось 54-річний водій пасажирського автобуса попередньо був тверезим.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України - порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
Декілька тижнів тому масштабна дорожньо-транспортна пригода сталась у Бучанському районі Київської області. Там зіштовхнулись автомобіль Mitsubishi та маршрутне таксі.
Також ми писали, що нетверезий водій влаштував ДТП під час комендантської години в Києві. Постраждали троє пасажирів та сам водій, у якого зафіксували перевищення алкоголю в крові в 10 разів.
А на початку січня у Голосіївському районі Києва сталася ДТП. Унаслідок зіткнення мінівена та автобуса загинули двоє людей.
14.04.2025 — 3 — 699
Росіяни влаштували терор на Вербну неділю, вдаривши двома балістичними ракетами по центру Сум. Зруйновано будівлі, пошкоджено будинки та місцевий університет, знищено автомобілі, наразі відомо про десятки загиблих і поранених, серед жертв є діти.
РБК-Україна публікує фоторепортаж з місця удару по Сумах. Про це повідомляють Контракти.UA.
Як повідомляє кореспондент РБК-Україна, удари припали на самий центр міста, коли місцеві жителі або відпочивали, або йшли до церкви. Унаслідок прильотів зруйновано будівлі, пошкоджено будинки, на вулицях згоріли автомобілі. За словами очевидців, деякі жертви згоріли живцем у машинах.
На місці трагедії рятувальники, медики та волонтери забирають тіла.
Внаслідок удару пошкоджено конгрес-центр Сумського державного університету. Крім того, відомо про загибель пасажирів тролейбуса. Начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх назвав його "тролейбусом смерті", бо в ньому загинуло багато людей.
Що відомо про жахливий удар по Сумах
Близько 10:15 у низці регіонів оголосили повітряну тривогу через загрозу балістичних ударів. За кілька хвилин Telegram-пабліки повідомили про два вибухи в центральній частині Сум.
Пізніше стало відомо, що російські війська вдарили двома балістичними ракетами "Іскандер"/KN23 у касетному виконанні, вони вибухнули над містом, було багато вражаючих елементів. Українські офіційні особи зазначають, що ворог зробив це навмисно, щоб було якомога більше жертв серед цивільних. У місті розгорнули штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, куди можуть звертатися постраждалі. Він працюватиме, попередньо, до 19:00.
Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в коментарі РБК-Україна розповів, що прильоти зафіксовано чітко в центр міста.
"Сьогодні Вербна неділя, багато людей було на вулиці, неподалік розташований і храм, де відбувається освячення. Саме в цей час росіяни вдарили, чітко усвідомлюючи, що б'ють по цивільних", - зазначив він.
За його словами, екстрені служби відреагували миттєво, рятувальники та поліцейські з перших хвилин були на місці. Удар був надзвичайно жорстоким, кількість загиблих і поранених може зростати.
Станом на 14:10 у Сумах загинули З2 особи, зокрема дві дитини. Постраждали 84 особи, зокрема 10 дітей. 13.04.2025 — 6 — 783
Російські війська завдали двох ударів ракетами по Сумах 13 квітня. З'явились перші фото та відео руйнувань.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на Сумську міськраду, Сумську ОВА. Про це повідомляють Контракти.UA.
Так, зранку 13 квітня ворог вдарив двома балістичними ракетами по центру Сум. "На жаль, постраждали люди - є загиблі і поранені. Наслідки атаки росіян уточнюються", - кажуть в Сумській МВА.
Наразі відомо, що окупанти атакували цивільну інфраструктуру міста. Пошкоджено житлові та нежитлові будівлі.
Ракетний удар по Сумах
13 квітня кількома годинами раніше в Україні оголосили тривогу через загрозу балістики. Ракети окупанти запустили з Курська.
Під час повітряної тривоги в Сумах прогриміли два вибухи. Місцеві ЗМІ практично відразу повідомили про два "прильоти".
Пізніше з'ясувалося, що загарбники вдарили по центру міста, багато загиблих і поранених. Наразі відомо, що в Сумах загинуло понад 20 людей. 13.04.2025 — 5 — 730
Молодий пілот загинув під час виконання бойового завдання.
Йому було 26 років.
Знімками загиблого Павла Іванова опублікували відомі українські фотографи Влада і Костянтин Ліберови на своїй сторінці в Instagram. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.
«Спи спокійно, друже. Дякую за захист. Дякую за небо. Найболісніше — памʼятаю, як ти радів, коли дізнався, що поїдеш вчитись на f-16. Всі раділи. Все це дуже і дуже боляче», — йдеться у підписі до фото.
Нагадаємо, 12 квітня командування Повітряних сил ЗСУ повідомило про смерть молодого пілота F-16. 12.04.2025 — 4 — 875