Контракты.ua

30246  —  26.08.07
Зерно дорожает
Зерно дорожает

Цены на зерно достигли рекордно высоких отметок на мировых рынках. Ожидается, что запасы зерна в ближайшее время сократятся до самого низкого уровня за последние четверть века.

На электронных торгах Чикагской зерновой биржи за бушель пшеницы 24 августа давали $7,42. А в Великобритании цены на зерновые в 2007 году почти вдвое перекрыли прошлогодний уровень, достигнув $400 за тонну.

Как утверждают специалисты, рост цен определяется двумя основными причинами: снижением поставок зерновых из главных стран-производителей вследствие плохих погодных условий, а также быстро увеличивающимся спросом на зерновые в Индии и ряде других развивающихся государств. Эксперты прогнозируют, что урожай зена в ближайшем будущем значительно снизится в Канаде, Австралии и Китае.

Напоминаем, что в Украине в результате засухи в юго-восточных областях страны погибло 1 млн 100 га и перенесено 100 тыс. га зерновых культур. Всего, по официальным данным, от майско-июньской засухи пострадало 10 областей Украины. Таким образом прямые убытки аграриев на сегодня составляют 1 млрд. грн.

 

По матриалам ИТАР-ТАСС

Статьи по теме
У центрі зайнятості назвали самі затребувані професії в Києві
У центрі зайнятості назвали самі затребувані професії в Києві

У столичній службі зайнятості станом на початок червня зареєстровано майже 11 тисяч вакансій. На одне вільне робоче місце претендують двоє безробітних.
вчера, 16:36 — 646

Людяність, ментальне здоров'я, емпатія: як змінюється ставлення до персоналу в період пандемії.
Людяність, ментальне здоров'я, емпатія: як змінюється ставлення до персоналу в період пандемії.

Другий рік бізнес живе в надзвичайних умовах: дистанційний формат роботи та перехід спілкування в онлайн спричиняє брак соціалізації, а тривожність все частіше супроводжують життя співробітників. НR-спеціалісти переконують: персонал потребує не лише інших підходів і мотивації, ніж в допандемічні часи, але і емпатії, турботи та уваги до ментального здоров’я. Ми розпитали експертів в галузі НR та керівників українських компаній про нові виклики та те, як вони з ним справляються.
11.06 — 240

"Січ" серед зірок. Україна зібралася заробити на космосі

Про те, як отримати прибуток від космічних програм думає вже не тільки Ілон Маск і його компанія SpaceX. Всесвіт перестає бути місцем для обраних, незабаром туристичні подорожі навколо планети стануть таким же звичним явищем, як поїздки маршруткою. За це вже готові платити сотні тисяч доларів, як і за інші космічні товари. Наприклад, супутникові знімки. І тут Україна може позмагатися з іншими, маючи унікальні космічні технології.
08.06 — 1381