Контракти.ua

2201  —  28.09.16
Министр нашел в Украине 5 тыс. км "ничьих" дорог
Министр нашел в Украине 5 тыс. км

Министр инфраструктуры Владимир Омелян заявил, что в Украине насчитывается около 5 000 км дорог, ремонтировать или содержать которые некому.

"Проехался по объездной городка Ахтырка. Парадоксально: дорога как бы есть, но на балансе города или Укравтодора - отсутствует. Когда строили нефтяники, но никому так и не передали. Поэтому - ничья. А, следовательно, и ремонтировать и содержать ее некому. Говорят, таких "ничьих" дорог по Украине до 5 000 км", - написал он в фейсбуке.

 

Министр пообещал учесть эти "дороги-призраки" при децентрализации Укравтодора и распределении на дороги государственного и местного значений.

Статьи по теме
НБУ вперше за півтора року знизив облікову ставку – з 15,5% до 15%
НБУ вперше за півтора року знизив облікову ставку – з 15,5% до 15%

Правління Національного банку України вирішило розпочати цикл помʼякшення процентної політики, ураховуючи стійке зниження інфляційного тиску та зменшення ризиків, пов’язаних із зовнішнім фінансуванням.
29.01 — 168

МВФ готується до можливості швидкого розпродажу активів
МВФ готується до можливості швидкого розпродажу активів

У Міжнародному валютному фонді заявили про підготовку до нестандартних сценаріїв на глобальних фінансових ринках, включно з можливим зниженням довіри до доларових активів, на тлі зростаючої стурбованості інвесторів.
27.01 — 224

В українців побільшало готівки
В українців побільшало готівки "на руках": топ банкнот серед населення

За 2025 рік обсяг готівки в обігу в Україні зріс на 12,6% і станом на 1 січня 2026 року досяг 926,3 млрд гривень. Це на 103,9 млрд гривень більше, ніж роком раніше.
21.01 — 236