Контракти.ua

19114  —  12.07.15
Олігархічний статус-кво на Закарпатті ніхто порушувати не буде - нардеп
Олігархічний статус-кво на Закарпатті ніхто порушувати не буде - нардеп

«Військові дії на Закарпатті – це війна двох кланів, двох народних депутатів, які то миряться, то знову сваряться. І так багато років підряд», - так прокоментував інцидент з загибеллю вояків «Правого Сектора» нардеп від БПП Вадим Денисенко.

Пересічний закарпатець не розуміє, чого в Києві знялася така буча з приводу воєнних дій під Мукачевим. Закарпатець знає, що це нормальні розборки між людьми, яких пов’язують з кланами Ланьо і Балогами. Більше того, на Закарпатті всі знають, щр такі розборки (просто меншого масштабу) відбуваються завжди і їх причина – контрабанда.

Закарпатець також знає, що ніяких висновків з цієї ситуації не буде зроблено. Чому? Та тому, що офіційно всі скажуть, що це війна двох бандформувань, одне з який чомусь називається Правий сектор, який тут кришує один з депутатів, а інше не має жодної назви.

Що буде завтра? Правий сектор розповість, що боровся з контрабандистами (яких кришує інший депутат). Знімуть якогось підполковника, трохи потасують міліцію і затримають кількох бандюків (не посадять, а затримають). Все це буде приперчено риторикою про боротьбу з проклятим минулим від Януковича з однієї сторони і війною з локальною олігархією з іншої сторони.

Як результат – всі залишаться на своїх місцях. Ніхто місцевий статус-кво порушувати не буде, бо треба робити вибори, а їх результат залежить від місцевого олігарха Б.

Єдине, що справді відбудеться, так це те, що на найвищому рівні всім високим фігурантам справи погрозять пальчиком і скажуть: Більше так не робіть.

І останнє. Якщо хтось думає, що сьогодні носії не носять контрабандні товари через ввірену їм ділянку кордорну – той глибоко помиляється.

Статьи по теме
США перенесли передачу Україні далекобійних GLSDB, - Reuters
США перенесли передачу Україні далекобійних GLSDB, - Reuters

Сполучені Штати Америки (США) переносять на наступний рік передачу Україні першої великої партії реактивних бомб малого діаметра наземного базування (GLSDB), адаптованих для завдання ударів на дальність близько 160 км.
02.12 — 529

Портников пояснив, чому війна триватиме довго і який
Портников пояснив, чому війна триватиме довго і який "мир" потрібен Путіну

Експерт пояснив, чому Путін не хоче закінчувати війну проти України.
29.11 — 488

Кінець шокує українців і росіян: Портников спрогнозував, коли може закінчитися війна
Кінець шокує українців і росіян: Портников спрогнозував, коли може закінчитися війна

Портников вважає, що українці повинні адаптуватись до війни
22.11 — 620