Контракти.ua

18392  —  03.01.15
Королевской и Ефремовым займется Генпрокуратура
Королевской и Ефремовым займется Генпрокуратура

Уполномоченный президента по мирному урегулированию ситуации в Донбассе, народный депутат Ирина Геращенко направила в Генпрокуратуру запрос с требованием проверить информацию относительно причастности Натальи Королевской и Александра Ефремова к финансированию боевиков на Донбассе.

"Направила запрос в Генпрокуратуру с требованием проверить информацию относительно причастности Королевской к финансированию террористов и убийц... Ее идейный руководитель и отец в политике Ефремов в Альпах пьет французское шампанское", - написала она в Facebook.

По ее словам, Генпрокуратура обязана как можно быстрее проверить информацию "о причастности этих двух и их семей к финансированию террористов и сепаратистов".

Геращенко также отметила, что "Королевская продолжает зарабатывать на нелегальных копанках и эксплуатации рабского труда несчастных людей".

Статьи по теме
Підрив Каховської ГЕС. Причини, наслідки та висновки. Огляд думок
Підрив Каховської ГЕС. Причини, наслідки та висновки. Огляд думок

У ніч проти 6 червня російські окупанти підірвали Каховську ГЕС: за офіційною інформацією гребля знищена і не підлягає відновленню. Вода з водосховища стрімко тече униз за течією Дніпра. Під ризиком затоплення опинилися десятки населених пунктів, тисячі людей перебувають у критичних зонах і потребують негайної евакуації. Ми зібрали для вас декілька думок з соцмереж щодо причин та наслідків жахливого терористичного акту, який, за деякими твердженнями, дорівнює нанесенню ядерного удару або Чорнобильській катастрофі.
06.06 — 935

Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный
Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный

Игаль Левин: "Они не останавливаются", — такими словами недавно описал российскую агрессию украинский генерал Валерий Федорович Залужный — главнокомандующий Вооруженными силами Украины. Вот эти слова Железного генерала — ключ к пониманию происходящего.
17.05 — 1051

Том Купер. Війна в Україні 25 квітня 2023. Для перемоги українцям потрібні власні «креативні рішення»
Том Купер. Війна в Україні 25 квітня 2023. Для перемоги українцям потрібні власні «креативні рішення»

Новий звіт Тома Купера, насправді, містить небагато нового. росіяни й далі мають перевагу в повітрі та артилерії, постійно атакують, але зазнають втрат і, фактично, не посуваються. ЗСУ, на думку аналітика, не готові до широкого контр-наступу, але тримають Бахмут й інші критичні точки на Донбасі та мають певні успіхи, в кількох місцях форсувавши Дніпро в районі Херсона. Українцям потрібні певні «креативні рішення», щоб перемогти, не покладаючись лише не допомогу Заходу й розраховуючи, найперше, на власні сили. Будемо сподіватися, що такі рішення не забаряться.
26.04 — 563