Контракти.ua

4304  —  18.08.14
В окупованій росіянами Керчі почався транспортний колапс
В окупованій росіянами Керчі почався транспортний колапс

У Керчі триває транспортний колапс на поромній переправі: на накопичувальні майданчики й далі прибувають машини.

Як повідомляє Крим.Реалії з посиланням на місцеві ЗМІ та очевидців, обстановка на цих майданчиках знервована, водіям і пасажирам доводиться десятки годин чекати вантаження на пором у вкрай важких умовах.

Станом на 13:30 17 серпня з ранку на переправі було всього два прибуття порома «Єйськ» і «Керченський-2». Пізніше серед очікують у черзі водіїв почалися розмови про те, що пором «Керченський-2» тимчасово зійшов з лінії.

На накопичувальної майданчику поромної переправи через великого скупчення людей погіршилися санітарно-гігієнічні умови: місцеві комунальні служби не чистять туалети, на стоянці немає води і продуктів. «Накопичувач в аеропорту повний. Ситуація сильно знервована. Люди продовжують прибувати дуже швидко. З 7 години ранку нікого з накопичувача не випускали. Тут вже відчувається запах туалетів, які давно необхідно почистити, а також у підприємців закінчилися продукти і вода, вони поїхали за новою партією. Медики повідомляють, що до вечора люди стали частіше звертатися до них за допомогою», - наголошується в повідомленні.

Регулюють рух в черзі, крім працівників силових відомств, представники місцевої «самооборони».

О 18:00 на переправі «Крим-Кавказ» планувалася нарада всіх відповідальних за роботу переправи і розподіл людей по накопичувачах.

Вранці 17 серпня в порту «Кавказ» черги на паром чекали 615 автомобілів, в порту «Крим» - 2000 машин.

Статьи по теме
Правительство поддержало проект закона о восстановлении государственной власти в Крыму
Правительство поддержало проект закона о восстановлении государственной власти в Крыму

1 марта, Кабинет Министров поддержал законопроект, предусматривающий внесение изменений в Закон Украины "О правовом режиме военного положения".
03.03 — 392

Як діди? – Так, але є нюанс. Стислий курс історії росії ХХ сторіччя з важливими висновками
Як діди? – Так, але є нюанс. Стислий курс історії росії ХХ сторіччя з важливими висновками

Юрій Богданов: Любов Путіна та його пропаганди до порівняння війни з Україною (або, як він каже, з усім Заходом) з Другою Світовою війною передбачає логічну лінію «ми як діди зараз всіх переможемо». Як діди. Чому ми взагалі про це говоримо? Тому що я втомився читати трохи сповнені відчаю та песимізму тексти на тему «ось Росія зможе воювати хоч 10 років», бо зараз їх заводи запрацюють і будуть виробляти 10000 танків на рік і 100000 БПЛА на годину. А ще росіяни підуть за першим покликом вождя помирати нескінченно. Якась частина піде, але не та, яка треба Путіну. Наче говорили про це 100 разів, а все одно – по колу і по колу.
27.06.23 — 650

Том Купер. Війна в Україні, 19 квітня 2023. Про перевагу в повітрі та контрнаступ
Том Купер. Війна в Україні, 19 квітня 2023. Про перевагу в повітрі та контрнаступ

Перша частина нового звіту Тома Купера не надто втішна: росіяни мають (нехай обмежену) перевагу в повітрі й почали застосовувати новий тип авіаційних боєприпасів — прочитується традиційна вимога Купера надавати Україні більше й ще більше засобів ППО. В другій — більш оптимістичній — частині проскакує нетипова для аналітика думка, що якісь кроки до широкого наступу ЗСУ вже роблять й він більше не видається неможливим за даних умов.
20.04.23 — 867