Контракти.ua

3217  —  25.12.13
Росія розпочинає спецоперацію проти європейських політиків
Росія розпочинає спецоперацію проти європейських політиків

Зрив підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом розглядається російською дипломатією як важлива перемога, досягнута на шляху формування в 2015 році нового міждержавного об’єднання – Євразійського економічного союзу.

Наприкінці грудня 2013 року президенти Росії, Білорусі та Казахстану обговорять в Москві основні параметри цього об’єднання. Очікується, що попри оптимістичні євро інтеграційні заяви Віктора Януковича, Миколи Азарова та Леоніда Кожари про збереження курсу на Євросоюз, належне місце в цьому об’єднанні буде відведено співпраці з Україною, яка на практиці все більше робить крен в Євразійський бік.

На думку аналітиків групи глобальної розвідки Geostrategy, успіх по збиранню Росією колись втрачених радянських земель стане одним із ключових тезисів під час участі Володимира Путіна в черговій президентській кампанії 2018 року. А для цього треба не лише формально відновити вплив на пострадянський простір, але й правильно цей акт оформити, при цьому надовго відбивши в Європи бажання нав’язувати країнам пострадянського табору євро інтеграційні проекти.

Для того, щоб російський президент Володимир Путін зміг в 2018 році покласти в скриню власних політичних трофеїв відроджений і модернізований Радянський Союз, російським дипломатам ще доведеться зробити чимало зусиль. За оцінками контактів групи Geostrategy, близьких до брюссельських офісів найбільш активних щодо України членів Європейського Парламенту, перед російською дипломатією та спеціальними службами поставлено оперативне завдання: зібрати на усіх європейських політиків, які найактивніше просували Україну до Європейського Союзу, тематичні персональні файли.

Зібрана інформація буде використана для реалізації комплексної спеціальної операції по дискредитації тих європейських політиків, у першу чергу членів Європейського Парламенту, які протягом останніх років активно допомагали Україні працювати на підписанням Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

У Москві вважають за необхідне «покарати» тих, хто активно тягне країни «Східного Партнерства» в Євросоюз. Відповідно до планів російської сторони, покарання має відбутися в публічний дискредитаційний спосіб. Це треба для максимального пониження рейтингу членів законодавчого органу Євросоюзу, оскільки, по задуму авторів спецоперації, скандали знизять шанси для цих людей бути переобраними до Європарламенту в 2014 році.

Очікується, що активна фаза спеціальної операції розпочнеться на початку весни 2014 року.

 

 

Статьи по теме
Чому Путін не допустив опозицію до
Чому Путін не допустив опозицію до "президентських виборів": думка експерта

Російський диктатор Володимир Путін відмовився допускати опозицію на так звані президентські вибори, оскільки він не впевнений у своїх позиціях.
15.03 — 337

Помпео відповів, чи підтримуватимуть Штати Україну у разі президентства Трампа
Помпео відповів, чи підтримуватимуть Штати Україну у разі президентства Трампа

За його словами, члени Республіканської партії мають багато різних політичних поглядів, але завжди розуміли роль США у світі та їхню відповідальність.
25.01 — 435

РФ залежить від артснарядів КНДР і не здатна вести війну понад два роки – капітан запасу ВМС
РФ залежить від артснарядів КНДР і не здатна вести війну понад два роки – капітан запасу ВМС

Як зауважив військовий, Росія вже залежить від постачань зброї з боку Північної Кореї.
24.01 — 367