Контракти.ua

854  —  08.01.13
Українська Прем’єр-ліга випередила Росію в рейтингу першостей світу

Український чемпіонат з футболу - Прем'єр-ліга - займає 11-е місце у рейтингу першостей світу.

Відповідний рейтинг опублікувала Міжнародна федерація футбольної історії та статистики (IFFHS).

Чемпіонат України за підсумками 2012 року залишив далеко позаду російську Прем'єр-лігу. Вона посіла тільки 19-ту сходинку рейтинга.

Додамо, що українська Прем'єр-ліга у Європі поступилася тільки Іспанії, Англії, Італії, Німеччині, Франції та Нідерландам.

Найсильнішою футбольною першістю у світі є іспанська Прімера. До трійки також входять бразильський і німецький чемпіонат.

Дані наводить спортивна сторінка «Української правди».

Статьи по теме
Україна виборола три нагороди на етапі Прем’єр-ліги з карате

Українські борці вибороли три нагороди на етапі Прем’єр-ліги з карате, що проходила в французькому Парижі.
30.01 — 248

Україна виборола чотири нагороди з лижних гонок на міжнародному турнірі
Україна виборола чотири нагороди з лижних гонок на міжнародному турнірі "Slavic Cup"

Представники збірної України з лижних перегонів у перший день змагань на міжнародному турнірі "Slavic Cup" виборола відразу чотири нагороди.