Контракты.ua

772  —  03.01.13
Грищенку доручили жорстко контролювати швидку допомогу
Грищенку доручили жорстко контролювати швидку допомогу

Прем’єр Микола Азаров доручив віце-прем’єру Костянтину Грищенку контролювати ситуацію з медичною допомогою в Україні та виконання закону про екстрену медицину.

«В окремих регіонах залишаються невирішеними питання технічного забезпечення оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Тому що Держінвестпроект у 2012 році не зміг виконати всі завдання Національного проекту «Вчасна допомога». А органи місцевого самоврядування зволікають з організацією та реєстрацією центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», - сказав Азаров на засіданні уряду.

«Я попереджаю керівників відповідних центральних і місцевих органів виконавчої влади, що за таке нехтування життєво важливою справою певні керівники понесуть відповідальність. А виправити ситуацію потрібно буквально за місяць. Доручаю віце-прем’єру Костянтину Грищенку жорстко контролювати цю ситуацію», - додав Азаров.

 

Статьи по теме
Медичні чекапи. Стан здоров'я українців перевірятимуть кожні два роки
Медичні чекапи. Стан здоров'я українців перевірятимуть кожні два роки

Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні будуть повні медичні обстеження кожні два роки для українців старше 55 років. А для деяких категорій - кожного року.
22.06 — 256

Україна дозволила використовувати ліки на основі канабісу. Ляшко пояснив навіщо
Україна дозволила використовувати ліки на основі канабісу. Ляшко пояснив навіщо

Україна переглянула питання права використання канабісу в медичних цілях. Оскільки лікарські засоби, що містять фармацевтичні каннабіноїди, в першу чергу, зменшують болі для важкохворих.
09.04 — 318

Азарову оголосили підозру у держзраді через
Азарову оголосили підозру у держзраді через "Харківські угоди"

Колишньому прем'єр-міністру України Миколі Азарову оголосили підозру в державній зраді у справі про "Харківські угоди". Йому інкримінують дії на шкоду суверенітету України за попередньою змовою з тодішнім президентом Віктором Януковичем.
24.03 — 310