Контракти.ua

244  —  14.06
Двосторонньої зустрічі Трампа і Зеленського на G7 не буде, - The Guardian
Двосторонньої зустрічі Трампа і Зеленського на G7 не буде, - The Guardian

Що відомо про плани Трампа на G7?

Президент США Дональд Трамп наступного тижня візьме участь у саміті G7 разом із президентом України Володимиром Зеленським. Однак окремої двосторонньої зустрічі в планах немає.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на The Guardian і Bloomberg. Про це повідомляють Контракти.UA.

Зазначимо, що саміт G7 триватиме з 15 до 17 червня в Евіані. Крім участі в робочій сесії "Великої сімки", у Трампа заплановано низку двосторонніх зустрічей.

За словами чиновника Білого дому, лідер США зустрінеться з президентом Франції Еммануелем Макроном, а також лідерами Катару, ОАЕ, Єгипту та Індії. Однак окремої зустрічі з президентом Зеленським не заплановано. Цю інформацію підтверджують джерела обох видань.

Також один із високопоставлених чиновників США на умовах анонімності сказав, що успіхи Росії "більш-менш перетворилися".

"Ми хочемо, щоб війна закінчилася якомога швидше", - додав він.

Що ще важливо знати

Нагадаємо, вчора у ЗМІ вже була інформація, що Трамп і Зеленський будуть разом брати участь у робочій сесії лідерів країн G7.

Українське питання лідери планують розглянути під час першої робочої сесії і головною метою є формування єдиної позиції щодо підтримки України.

Також ЗМІ писали, що лідери Франції, Німеччини та Британії мають намір на G7 переконати Трампа змінити підхід до переговорів з Росією щодо війни в Україні. Зокрема, вони виступають за негайне припинення вогню, почати переговори взявши за основу нинішню лінію фронту, і повернути Європі вагомішу роль у переговорному процесі.

Статьи по теме
Провал “Києва за 3 дні” став результатом співпраці Буданова з західними спецслужбами, - The Guardian
Провал “Києва за 3 дні” став результатом співпраці Буданова з західними спецслужбами, - The Guardian

Провал “Києва за 3 дні” став результатом співпраці Буданова з західними спецслужбами, - The Guardian
23.02 — 374