Контракти.ua

150  —  сегодня, 17:04
Путін допомагає Ірану з ударами: у Німеччині назвали цинічну мету Кремля
Путін допомагає Ірану з ударами: у Німеччині назвали цинічну мету Кремля

У німецькому МЗС заявили, що Росія допомагає Ірану визначати цілі для ударів - і це частина путінського плану відвернути увагу Заходу від України.

Як повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian, про це глава МЗС НІмеччини Йоганн Вадефуль заявив журналістам на зустрічі G7 у Франції. Про це повідомляють Контракти.UA.

За словами міністра, Москва передає Тегерану розвідувальну інформацію про потенційні об'єкти для ударів.

Вадефуль також зазначив, що особисто спілкувався з держсекретарем США Марко Рубіо - виклав позицію Берліна щодо готовності взяти участь у стабілізації ситуації в Ормузькій протоці після завершення бойових дій.

"Путін цинічно сподівається, що ескалація на Близькому Сході відверне нашу увагу від його злочинів в Україні", - заявив Вадефуль.

Також він сказав, що ці розрахунки президента РФ Володимира Путіна не мають спрацювати.

"Ми дуже чітко бачимо, наскільки тісно переплетені ці два конфлікти. Росія, очевидно, підтримує Іран інформацією про потенційні цілі", - додав він.

Статьи по теме
Хто розпочав війну з Іраном: Трамп знайшов “цапа відбувайла”
Хто розпочав війну з Іраном: Трамп знайшов “цапа відбувайла”

Трамп несподівано назвав ім’я головного ініціатора початку військової операції США проти Ірану, водночас Тегеран офіційно спростував слова американського лідера про нібито успішні мирні переговори.
25.03 — 244

Чому США перейшли до переговорів з Іраном: Трамп назвав переломний момент
Чому США перейшли до переговорів з Іраном: Трамп назвав переломний момент

Американський лідер розповів, чому він призупинив бомбардування Ірану.
25.03 — 232

"Кращого шансу не буде": в Reuters розкрили, коли Трамп схвалив початок війни проти Ірану

За даними джерел, розмова Дональда Трампа з Біньяміном Нетаньягу відкрила шлях до ліквідації Алі Хаменеї та масштабної ескалації.
24.03 — 299