Контракти.ua

449  —  23.03
Коли киянам вимкнуть опалення: в КМДА назвали точну дату
Коли киянам вимкнуть опалення: в КМДА назвали точну дату

У Києві почнуть вимикати опалення вже 24 березня. Завершення сезону пояснюють потеплінням і необхідністю економії енергоносіїв.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу Київської міської державної адміністрації. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Виважене та своєчасне рішення про завершення опалювального сезону впливає і на те, щоб кияни не сплачували зайве за послугу опалення в умовах потепління", - наголосили в міськраді.

Відключення опалення в житлових будинках розпочнеться вже завтра.

Водночас заклади соціальної сфери - лікарні, пологові будинки, школи та дитячі садки - відключатимуть за індивідуальними заявками їхніх керівників.

В Україні опалювальний сезон не має фіксованих дат завершення - рішення ухвалюють місцеві органи влади залежно від погодних умов. Зазвичай підставою є стабільне підвищення середньодобової температури понад +8°C.

У низці міст опалення вже вимкнули або планують вимкнути найближчими днями:

  • Дніпро - 20 березня;

  • Кривий Ріг - 23 березня;

  • Херсон - 23 березня;

  • Миколаїв - з 24 березня.

Також у Луцьку виконком ухвалив рішення про завершення опалювального сезону.

Статьи по теме
Окупанти атакували Київ балістикою: що відомо на цей момент
Окупанти атакували Київ балістикою: що відомо на цей момент

Ворог випустив відразу серію ракет.
08.08 — 344

Після кривавої атаки на Київ: Трамп неочікувано заявив, що Путін
Після кривавої атаки на Київ: Трамп неочікувано заявив, що Путін "хоче закінчити війну"

Дональд Трамп запевнив, що Вашингтон близький до фіналізації мирної угоди між Києвом і Москвою попри продовження жорстоких ударів по українських містах.
07.07 — 314