Контракти.ua

141  —  сегодня, 19:02
У Кремлі заявили про "спільні інтереси" з США у питанні санкцій
У Кремлі заявили про

У Росії несподівано знайшли "спільні інтереси" з США - вони стосуються тимчасового зняття санкцій з російської нафти на танкерах.

Як повідомляє РБК-Україна з посиланням на росЗМІ, про це заявив речник Кремля Дмитро Пєсков. Про це повідомляють Контракти.UA.

"У даному випадку ми бачимо дії Сполучених Штатів - спробу стабілізувати енергетичні ринки", - заявив він.

При цьому прессекретар уточнив: США повідомили, що виняток стосується лише нафти, завантаженої до 12 березня, і надалі знімати нафтові санкції з Росії не планують.

"Тому на даний момент ситуативно дійсно наші інтереси збігаються, ось таким чином ми це і розцінюємо", - додав Пєсков.

12 березня Сполучені Штати на 30 днів скасували обмеження на купівлю російської нафти та нафтопродуктів, що перевозяться морем.

Умови ліцензії:

  • дозволено доставку і продаж нафти, завантаженої на судна станом на 12 березня

  • ліцензія діє до опівночі 11 квітня за вашингтонським часом.

Статьи по теме
Росія анонсує переговори зі США через міфічну ядерну зброю України: подробиці
Росія анонсує переговори зі США через міфічну ядерну зброю України: подробиці

Кремль повертається до своїх старих пропагандистських наративів про міфічну українську ядерну зброю.
25.02 — 248

РФ може влаштувати радіаційний інцидент і звинуватити Україну, - ISW
РФ може влаштувати радіаційний інцидент і звинуватити Україну, - ISW

Росія може використати ризик радіологічного інциденту на території України для інформаційних маніпуляцій та спроб дискредитувати Київ. Москва посилює ядерні погрози на адресу західних країн, які обговорюють гарантії безпеки для України.
25.02 — 276