Контракти.ua

236  —  вчера, 11:28
У Кремлі натякнули, що запросять Трампа до Москви
У Кремлі натякнули, що запросять Трампа до Москви

Пєсков не дав однозначної відповіді, але й не виключив запрошення Дональда Трампа на парад до Дня Перемоги.

Президента США Дональда Трампа запросять до Москви на святкування так званого «Дня Перемоги» 9 травня 2026 року. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

На це натякнув речник Кремля Дмитро Пєсков в інтерв’ю пропагандистам російського агентства ТАСС.

Він підтвердив, що цього року на військовому параді, який відбувається на Красній площі у російській столиці, будуть «міжнародні гості».

На запитання про можливу участь у цьому заході американського президента Дональда Трампа Дмитро Пєсков не дав однозначної відповіді, але й не виключив цього.

«Принаймні, ми запитаємо його, чи може він бути присутнім. Побачимо», — заявив речник Кремля.

Щороку Росія, святкуючи перемогу СРСР над нацистською Німеччиною 1945 року, запрошує кількох лідерів «дружніх» країн.

Минулого року почесним гостем був президент Китаю Сі Цзіньпін.

Під час параду президент Росії Володимир Путін традиційно виголошує промову, у якій, зазвичай, жорстко критикує Захід.

Нагадаємо, віднедавна у вестибюлі Білого дому з’явилося спільне фото американського президента Дональда Трампа та його російського колеги Володимира Путіна.

Статьи по теме
У Кремлі натякнули на відмову від оновленого мирного плану завершення війни в Україні
У Кремлі натякнули на відмову від оновленого мирного плану завершення війни в Україні

У Кремлі стверджують, що не бачили оновленої версії американського мирного плану після останніх контактів США та України, але вже попередили, що Москві можуть не сподобатись "багато речей".
13.12.25 — 326

"Позиція добре всім відома": у Кремлі натякнули, на яких умовах Росія погодиться на мир

Водночас Кремль знову уник конкретики на тлі ініціатив Дональда Трампа щодо переговорів.
22.10.25 — 692