Контракти.ua

199  —  05.01
У 2025 році на фронті відбулося 61 605 боєзіткнень, - Міноборони
У 2025 році на фронті відбулося 61 605 боєзіткнень, - Міноборони

Упродовж 2025 року інтенсивність бойових дій на фронті залишалась високою, а загальна кількість боєзіткнень за рік склала 61 605.

Про це повідомило Міноборони з посиланням на дані Генерального штабу ЗСУ. Про це повідомляють Контракти.UA.

Найінтенсивнішою добою року стало 28 листопада – упродовж цієї доби було зафіксовано 311 боєзіткнень.

Крім цього, за 12 місяців було зафіксовано понад 1 887 000 ворожих обстрілів. В середньому – понад 5 100 обстрілів щодоби. Найбільшу кількість обстрілів зафіксовано в липні – 177 863.

Під час обстрілів у 2025 році ворог майже 40 тисяч разів застосовував реактивні системи залпового вогню.

Статьи по теме
"Війна, як у Матриці": військовий пояснив, якою має бути армія України

Командир безпілотних систем Єгор Соболєв поділився баченням війни майбутнього та ролі дронів на полі бою.
29.01 — 228

Три сценарії війни: що прогнозують аналітики щодо України у 2026-му
Три сценарії війни: що прогнозують аналітики щодо України у 2026-му

Попри "оптимізм" переговорів в Абу-Дабі, експерти прогнозують або виснажливу боротьбу, або примус України до важких територіальних поступок.
29.01 — 260

Хто з військових повинен подавати декларації про доходи — роз’яснення Міноборони
Хто з військових повинен подавати декларації про доходи — роз’яснення Міноборони

В Україні стартувала кампанія декларування доходів, яка навіть під час воєнного стану стосується частини військовослужбовців.
28.01 — 199