Контракти.ua

509  —  21.12.25
Зеленський заявив про необхідність консультації в широкому колі європейських партнерів
Зеленський заявив про необхідність консультації в широкому колі європейських партнерів

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з прем'єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере. Детально обговорили дипломатичну роботу цими днями.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram глави держави. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Рухаємось достатньо оперативно, і наша команда у Флориді працювала з американською стороною. Були також запрошені європейські представники. Важливо, що в цих перемовинах є конструктив, і багато залежить саме від того, щоб у Росії відчули необхідність закінчити війну реально, і це не має бути риторичною чи політичною грою з російського боку", - зазначив Зеленський.

Водночас він підкреслив, що справжні сигнали від Росії тільки негативні - штурми на фронті, російські воєнні злочини у прикордонні та удари по українській інфраструктурі тільки продовжуються.

"Потрібно, щоб про це все у світі не мовчали", - наголосив президент.

Зеленський подякував Норвегії за готовність допомагати в подальшому як із тиском на Росію, так і у відновленні після їхніх ударів. Норвегія допомагатиме Україні і з енергетичною стійкістю.

"Є спільне відчуття, що після роботи зараз в Америці нашої дипломатичної команди варто буде провести консультації й в ширшому колі з європейськими партнерами", - додав глава держави.

Статьи по теме
Україна не брала участі в підриві
Україна не брала участі в підриві "Північного потоку-2", - Зеленський

Україна відкрита до спільних кроків у слідстві та у з'ясуванні всіх обставин тих подій.
вчера, 17:36 — 199

Україна та США узгодили ідеї для закінчення війни, - Зеленський
Україна та США узгодили ідеї для закінчення війни, - Зеленський

Президент розкрив деталі плану.
вчера, 10:27 — 252

У Києві з'явиться пам’ятник Івану Мазепі: Зеленський підписав указ
У Києві з'явиться пам’ятник Івану Мазепі: Зеленський підписав указ

Для майбутнього монумента проведуть відкритий конкурс.
23.08 — 260