Контракти.ua

633  —  11.12.25
Трамп погрожує розпочати ще одну війну, - Politico
Трамп погрожує розпочати ще одну війну, - Politico

Президент США Дональд Трамп пригрозив Колумбії військовою операцією, натякнувши на розширення силових дій після Венесуели і попередивши про можливі наслідки для країни.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на публікацію POLITICO. Про це повідомляють Контракти.UA.

Трамп надіслав різке попередження Колумбії, заявивши, що Вашингтон може розширити військові операції для боротьби з наркотрафіком на територію країни.

За його словами, Колумбія виробляє велику кількість заборонених речовин, і лідер держави має бути готовий до наслідків, інакше країна стане наступним об'єктом дій США.

Раніше Трамп уже згадував про плани розширити операції, аналогічні діям у Венесуелі, на Мексику і Колумбію.

З вересня 2025 року США завдали щонайменше 20 ударів по морських суднах у Карибському морі та Тихому океані, які, за непідтвердженими даними, могли перевозити наркотики.

Для посилення тиску на наркотрафік Білий дім зосередив у регіоні значні сили: сучасний авіаносець, атомний підводний човен, судно спеціального призначення, десятки інших бойових кораблів, понад 14 тисяч військовослужбовців і винищувачі п'ятого покоління F-35.

Судячи із заяв Трампа, аналогічна стратегія силового тиску може бути застосована до Колумбії. Такий сценарій підкреслює готовність США розширювати свої військові операції в регіоні та використовувати масштабні ресурси для реалізації поставлених завдань.

Статьи по теме
США розгортають додаткові системи ППО проти Ірану: у WSJ дізнались, де саме
США розгортають додаткові системи ППО проти Ірану: у WSJ дізнались, де саме

Сполучені Штати розгортають додаткові системи ППО на Близькому Сході з метою захисту американських військових баз та союзників США у разі можливих ударів з боку Ірану.
вчера, 16:53 — 248

Трамп втрачає популярність в США: його представники програють вибори
Трамп втрачає популярність в США: його представники програють вибори

Президент США закликав виборців у Техасі підтримати кандидатку від Республіканської партії, але вона програла.
вчера, 08:38 — 260

У Кремлі похвалили Трампа після переговорів посланця Путіна в США
У Кремлі похвалили Трампа після переговорів посланця Путіна в США

Представники верхівки російської влади висловлюють задоволення від співпраці з адміністрацією президента США Дональда Трампа, звинувачують Європу у підготовці до «нової війни» та погрожують Зеленському.
01.02 — 291