BILD повідомляє про різку зміну тактики РФ: масовані удари 5 грудня вперше були спрямовані по ключовій залізничній, медичній та логістичній інфраструктурі України.
Росія перейшла до нової тактики масованих ударів по Україні, вперше навмисно націлюючись на об’єкти цивільної інфраструктури, які раніше вважалися надкритичними та відносно захищеними від атак. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.
Про це повідомив військовий оглядач BILD Юліан Репке.
5 грудня РФ здійснила одну з найбільших атак від початку повномасштабної війни — 653 повітряні засоби ураження. Серед них:
Однією з головних цілей став вузловий залізничний центр у Фастові під Києвом. За даними міністра Олексія Кулеби, пошкоджено:
Раніше Росія системно атакувала залізницю переважно на сході, тепер удар вперше нанесено по одному з найбільш критичних транспортних вузлів країни.
Сильних руйнувань зазнав і сортувальний центр “Нової пошти” у Дніпрі.
За словами місцевих мешканців, згоріли десятки тисяч посилок, у тому числі військові відправлення — каски, тепловізори, прилади нічного бачення.
Із кінця листопада Росія системно атакує центральні медичні склади.
Після удару по базі у Львові 600 медзакладів залишилися без частини критичних постачань.
Енергетична інфраструктура залишається серед головних цілей.
За словами голови “Укренерго” Віталія Зайченка, у низці регіонів мешканці змушені жити по 12–16 годин без світла, оскільки пошкодження мереж продовжують накопичуватися.